Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odnowa żarówek w megi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacząłem wymieniać żarówki w megi, aby ładnie świeciła jak fabrycznie świeci ;) Zacząłem od zapalczniki i wymieniłem, ok, natomiast nie odpiąłem akumulatora i teraz mam taki problem, że podświetlenie zegarka razem z temperaturą nie działa, a radio działa ,,na wcisk" ( gdy panel radia wyciągnę to nie działa, ale jak wcisnę to się załącza niezależnie od tego, czy kluczyk jest w stacyjce czy nie). Podejrzewam że walnął jakiś bezpiecznik, tylko który i jaki? Ktoś ma jakieś pomysły, który to mógłby być? Druga sprawa to bardziej pytanie niż pomoc, czy przyciski podgrzewania foteli są podświetlane? A jeżeli tak, to jak się dostać do żarówek? W scenicu I jest chyba taki panel, natomiast tutaj są dwa przyciski oddalone od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coupe, podważa się panel w którym są przyciski, nie trzeba wyjmować całego tunelu. Panel jest na zatrzaskach, przyciski są przykręcone od spodu.

Nie piszesz jaki masz model Megane, więc może u Ciebie jest inaczej.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault megane i ph i hatchback 97 rocznik

#Edit

Dobra, wiem że da się podważyć ten przełącznik i on wyjdzie, jednak jak wymienić żarówkę ( o ile ona tam w ogóle jest?) Są Jakieś dwa kable i nie wiem jak to tam odłączyć.

Edytowane przez Astreuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis jak jest w coupe. Przełącznik jest przykręcony dwoma wkrętami w panelu i jest podłączony wtyczką, nie wychodzą z niego żadne przewody. Przełącznik ma dwie mini żaróweczki, w oprawkach, widoczne z boku przełącznika po jago wyjęciu. Jedna żarówka podświetla przełącznik, druga zapala się po załączeniu podgrzewania.

Chyba Hb ma takie same przełączniki.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak jak tutaj na zdjęciu jest takie coś i nie wiem co zrobić, żeby też nie zepsuć. Sorki za jakość zdjęcia, ale było robione w garażu. https://zapodaj.net/aa2584sa7cchr1969a.jpg.html

Z drugiej strony jest drugi taki przełącznik oczywiście i na tej samej zasadzie to jest.

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!