Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBROTOMIERZ


walczak42

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH MAM PROBLEM W RENAULT MEGANE ROK 1997 1.9 DIESEL SILNIK F8Q ODPOCZĄTKU JAK KUPIŁEMTEN SAMOCHÓD OBROTOMIERZ POKAZUJE MI NA WOLNYCH OBROTACH 6000 WYMIENIŁEM ALTERNATOR I TO SAMO WYMIENIŁEM ZEGARY I TO SAMO(NIEWIEM CZY ZEGARY MUSZĄ BYĆ OD DIESLA??)PROSZE O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jak patrzyłem dla siebie to koszt 150zł za takie zegary. skontaktuj się z kolegą zioło bo może on ma?

Ja mam takie pytanie. Czy jak rozkręcę licznik i wyciągnę ten superowski zegarek to dało by radę na tamto miejsce włożyć sam obrotek i go podłączyć? Robił to ktoś i mógłby mi podpowiedzieć jak tego dokonać.

kolejna myśl mnie łapie czy przy moim siniku jest cokolwiek co można nazwać komputerem ? pojawił się temat na forum dla silników benzynowych jak przekładając licznik można mieć komputer pokładowy i ciekawi mnie czy przy moich silnikach były takie montowane cuda i jak to można by było podłączyć i pod co. jeżeli ktoś był by mi w stanie pomóc to było by super. Fajnie było by mieć komputer więc jestem otwarty na propozycję tylko nie mam pojęcia czy sygnał można z czegoś pobrać. Jak by ktoś wyciągał licznik w celu wymiany żarówek i ma obrotomierz w swoim dieslu to prosił bym o zrobienie zdjęcia kostki i dochodzącej do niej przewodów. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie pokazywane jest na wysiwetlaczu przy zegarach czy na srodkowej konsoli?

Nie wiecie czy mozna zakupic np. zegary z komputerem i do benzyny przelozyc i miec juz komputer? <ok> czy trzeba pokombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepper_pl chodzi Ci o ten temat czy mamy cos na forum jeszcze lepszego? <ok>

Bo ostro szukalem i tylko to znalazlem. Jezeli jest cos jeszcze to sobie sam doszukam :(

 

[ Dodano: 2008-05-14, 20:06 ]

O znalazlem jeszcze ten, moze sie komus przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodziło mi o ten drugi temat. z moich informacji nie musisz zmieniać manetki bo wystarczy że w innym miejscu dołożysz sobie przycisk chwilowy. opis wtyków znajdziesz w książce "sam naprawiam" jest tam powiedziane z którego pinu wychodzą informację. Nie trzeba kupować angielskich liczników ale można polskie(co prawda może to zwiększyć koszta ale mniej roboty)

a u mnie wychodzi że na koniec roku trzeba zmieniać auto na nowsze i od razu z kompem. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz już zamontowanego komputera spalania to nawet jak zamontujesz takie liczniki nic ci to nieda. Regulacja tego komputera jest w manetce (chyba tak to mogę nazwać) regulacji wycieraczek.

http://www.iv.pl/view/165157.html - ten okrągły przycisk na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiker to jest tylko przycisk, wyprowadze sobie go na konsole np. nie musze go miec na manetce, moge na desce np.

Dowiedzialem sie od jednego z bioracych udzial w tematach, ktore podalem, ze wystarczy podlaczyc sobie ten przycisk do odp. pinu na kostce i przeciagnac z ECU sygnal spalania pod zegary i do pinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!