Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Okablowanie licznika i tuner list po zmianie z Carminat.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Dziś udało mi się wreszcie okablować zestaw licznik bez navi strzałkowej i Tuner list po zmianie z Beckera. Jak uda się, to wrzucę zdjęcia z operacji. By inni nie musieli się głowić...

 

Dodano: 09 mar 2017 - 16:11

Hmmm. Z telefonu nie ma opcji dodania zdjęć?

post-20985-0-09928900-1489074090_thumb.jpg post-20985-0-63154200-1489074156_thumb.jpg

Z tej wtyczki udało się pozyskać 3 żyły idące już do licznika...

post-20985-0-17827600-1489074124_thumb.jpg

Tak wyglądała P2 od Carminata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka P2 po przełożeniu pinów + dodane.

post-20985-0-53908600-1489074728_thumb.jpgpost-20985-0-58697000-1489074845_thumb.jpg

ERROR pojawił się, bo ktoś źle wcześniej wpisał kod...

 

Dodano: 09 mar 2017 - 16:59

To było już kupić licznik z j.PL i pod to radio UpdateList, kasa podobna a jednak lepiej.

Hmmm... Czyli masz wiedzę, czemu to zrobiłem... Dla Ciebie Szerloku drogi info - koszt 100 (sto) złotych. A j.pol. na desce nie lubię!!! Może coś ominąłem - w czym "jednak lepiej"?

 

Dodano: 09 mar 2017 - 17:10

Tak to wyglądało ze strzałkową

post-20985-0-20515000-1489075684_thumb.jpg

 

Wspomniany ERROR

post-20985-0-86675200-1489075721_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz wiedzę, czemu to zrobiłem... Dla Ciebie Szerloku drogi info - koszt 100 (sto) złotych

Oj dziecko się obruszyło że ktoś dorzucił trzy grosze. :(

A skąd niby mam wiedzieć czemu to zrobiłeś i ile za to dałeś. Twój samochód, twoja kasa - twoje wybory. Piszesz temat na forum to spodziewaj się różnych postów/opinii w danym temacie. Luz B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2017 o 17:23, karllo napisał:
Po co mnie przedrzeźniasz :?:

 

Nie napisałeś w czym lepiej Drogi Szerloku... Chyba, że swych postów nie pamiętasz. Jedynie bzdurami internet wypełniasz. Zamilcz więc w łaskawości swojej.

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt , 5.9 :!: - Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notacrook: :notacrook: Jesteś wielki "miszczuniu" :notacrook: :notacrook:

Proponuję ogólnie więcej luzu...

do ciebie i tak to nie trafi... *ogólnie takowe informacje znajdziesz na forum ale lenistwo?

Informacja do innych którzy będą się zastanawiać co wybrać, a co kto zrobi to już jest jego decyzja:

+ j.PL - jak by nie było lepiej czytać w swoim niż w innym;

+ liczniki nie padają tak jak poprzedniki z phI (awarie poprzedników są chyba standardem i dotyczy chyba większości liczników);

+ cena :rolleyes: właściwie w tej chwili można kupić licznik z PHII w tej samej cenie co modele z PHI, a jak poszukasz to nawet taniej;

Jeżeli mówimy o zmianie to i radio z TunerList na UpdateList:

+ dodatkowe wejście AUX którego brak w poprzedniku;

+ modele z odczytem płyt mp3;

+ cena, spokojnie kupujesz UpdateList w podobnej cenie co Tunerlista, przeważnie około 50zł...

Aby było ciekawie to jak sprzedaż stary licznik i radio to możesz kupić sobie nowszy zestaw (w kasie: trochę dorzucisz - wyjdziesz na zero - zostanie ci <ok> )... powtórzę się: a co kto zrobi to już jest jego decyzja. End

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!