Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Scenic IphII] Na co zwrócić uwagę przy kupnie tego scenica?


garnys

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zwrócić uwagę na wszystko. Weź go na przegląd i niech sprawdzą co tam piszczy. Auto nie jest w jakiejś super cenie (i jest białe) wiec sprzedający może Ci dużo powiedzieć, kiedy wymiany klocków płynów etc. Co z poważniejszych prac było wykonywane - no i najważniejsze czy było bite/lakierowane, bo w ogłoszeniu nic o tym.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem czym zajmuje się właściciel tego auta: prowadzi firmę budowlaną a nawet po gałce zmiany biegów mogę powiedzieć że to auto ma na liczniku nie mniej niż 150tyś a nigdy nie 70tyś. prędzej 170tys to jest realny przelot. Nie napalaj się tak szybko tylko skoknij do szlawskiego ale przed tym poproś o książkę serwisową(bo pierwszy właściciel na bank musi ją mieć) i zobacz w jakim terminie był robiony ostatni wpisany przegląd i przy jakim stanie licznika. Jeżeli będzie tylko jeden przegląd to zbadaj ile co rok wg książki było przejechane w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze powiedziawszy to ile samochodów sprowadzonych nie było bitych ? pewno ułamki procentowe bo komu by się opłaciło kupować w całości. Wiadomo jak ktoś kupuje za granicą aby sprzedać w Polsce to większą kasę robi na bitym bo w Polsce naprawa jest dużo tańsza niż za granicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepper_pl, oferta ładna ciekawe tylko dlaczego nie podał przebiegu <ok>

jendrus, ok ale zabawa polega na tym że ceny tych bitych są podobne do cen nie bitych - i jeżeli mam wybór (a aut do kupienia jest multum) to wybiore tego nie bitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Obecnie jestem na etapie wyboru samochodu i poważnie zastanawiam sie nad Sceniciem. Interesuje mnie wersja I po liftingu. Zastanawiam się czy lepszy diesel czy benzyna i dlaczego. Sam mało jeżdżę, rocznie w okolicach 10 tys. max. Interesują mnie samochody z rocznika 2000-2001, w 2001 wprowadzili silniki dci, nie wiem czy lepiej wziąć rok starsze dti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od ogólnego stanu auta. jeżeli znajdziesz super zadbane dci to trzeba kupić ale jak masz zadbane Dti to jednak to był by mój wybór. ale z Dti coraz ciężej w tych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!