Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oznaczenie modelu - MEGANE RS - co oznacza? jakieś różnice?


Marius

Rekomendowane odpowiedzi

OffTopic mode ON :

ziolo ,masz RT wiec instalacja do elektrycznych lusterek lezy od momentu kupna w desce rozdzieleczej :) ( Tak było u mnie) Trzeba tylko polozyc kable w drzwiach az do kostek przy zawiasach drzwi.Bedziesz miał takze podgrzewanie lusterek.Sprawa jest całkiem prosta.Pamietaj tylko zeby nie wcisneli lusterek angielskich-ciezko je zamontowac :/ Generalnie sklada sie to jak klocki lego.Najwygodniej kupic wiazke i najzwyklej w swiecie zamontowac ja zamiast swojej

nazgul07,pewnie niemiec dokupił sobie elektryczne lustra :) Taka opcja :)

OT mode OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na info. Tzn że jak kupię wiązkę kabli w drzwi i podmienię ją ze starą to wystarczy prawda? Bo wiązka łączy się między drzwiami a karoserią i tam pewnie w wiązce od drzwi zostały wolne miejsca właśnie na lusterka np :)

 

[ Dodano: 2008-06-10, 22:56 ]

Żeby nie było że pomyślałem że same kable wystarczą. Oczywiście że wiem że muszę też kupić lusterka i sterowanie w drzwi kierowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hiphoper, jeśli masz dodatkowy wyświetlacz nad wskaźnikami paliwa i temperatury silnika to masz zespół licznika dostosowany pod komputer pokładowy. przypuszczam jednak, że Renault takiego prezentu Ci nie zrobił. (Ja też nie mam) Licznik taki możesz podpatrzeć w prywatnej galerii kol. prosiaczek231 http://megane.com.pl/album_personal.php?user_id=9742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeśli można to chciałem się dołączyć do dyskusji i przy okazji zapytać o moją meganke 1998r 1.9 Dti wersja "Alize" . Co oznacza właśnie ten model - "Alize " Dziękuję i pozdrawiam :mrgreen:

Zwróć uwagę na to co wysyłasz aby dwa razy nie było napisane to samo. Post poprawiłem - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wyposażenia...w związku z tym że padły mi manualne mechanizmy regulowania szyb tylnych pomyślałem, że może zamontować elektryczne. Wyczytałem gdzieś na forum, że była taka opcja (sterowanie w miejscu tylnej popielniczki) natomiast moje poszukiwania po allegro, sklepach z częściami do francuzów spełzły na niczym...nigdzie nie ma. Wiecie może gdzie powinienem szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!