Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka to nawigacja? Pomóżcie!


Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam megane I ph II z 2002r z fabryczną nawigacją. Wiele jest tematów i postów o fabrycznych carminat. Obecnie nawigacja w moim autku nie działa, nie ma zainstalowanej żadnej mapy, menu jest chyba po holendersku. Czy ktoś może mi powiedzieć jak nazywa się moja nawigacja? Z poprzednich tematów wywnioskowałem, że będzie to carminat ale niestety nie wiem jaki model. Jeśli będę znał model, to będę mógł wtedy pobrać odpowiednią do tej nawigacji mapę, a tak to nic nie zdziałam:/ Oto jak ona wygląda:

 

zdjcie005sh3.th.jpg

zdjcie006ge4.th.jpg

 

Pierwsza fotka to standardowy widok po odpaleniu auta, a druga pokazuje obraz po naciśnięciu "navigation" w pierwszym menu. Pomoże mi ktoś? Wiecie co powinienem zrobić i jaką mapę pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ten system to Carminat Info Trafic klasy wyższej. Szukaj płyt typu "CD language nav-5".Powodzenia

Pozdrawiam Yodie

 

[ Dodano: 2008-05-31, 21:23 ]

Ps. Zmień sobie język na angielski wchodząc z menu głównego na opcję "language". Powinno się udać bez płyty bo to jeden z podstawowych języków systemowych. Płyty map do tej nawigacji są takie same jak do nawigacji VDO typoszereg 5000. Produkuje je Navteq i Tela Atlas. Przy okazji masz walnięty czujnik ciśnienia powietrza w prwym przedni kole albo go nie masz w ogóle.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-05-31, 22:13 ]

Wejdź tutaj znajdziesz prawie wszystko http://megane.ruzam.pl/viewtopic.php?t=1610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do czujnika to faktycznie cos z nim jest nie tak.. raz na wyswietlaczu nie ma prawego przedniego kola i swieci sie czujnik, potem np. tylne lewe swieci sie na czerwono i czujnik miga, pozniej np. lewe przednie swieci sie na czerwono..a gdy niedawno odlaczalem akumulator to pojawily sie wszystkie kola ale gdy troche pojezdzilem to znowu lewe przednie zniknelo... istnieje opcja naprawienia tego w innym miejscu niz serwis? bo tam pewnie musialbym zostawic za to kupe kasy...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!