Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

to ja rownież WITAM wszystkich forumowiczów. Moja wiedza o Megance narazie jest niewielka ale sporo się tematem interesuje i mam nadzieje ze już niedługo i ja bede mógł służyc pomocą ;) Nabyłem Megane Coupe Phase2 '99 zielony metalik (moja żabcia ;)) 1.4 16v.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim, nie bede sie rozpisywal bo pozno juz a rano trza do roboty :-) generalnie wpadlem tu do was bo stalem sie nieszczesliwym posiadaczem scenica hehe i jak znam zycie bede mial z tym autkiem same nieszczescia i mnostwo pytan :-) pozdro dla wszystkich i oczywiscie z gory dziex za zyczliwosc i pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Fajnie , że Was znalazłem bo kupiłem scenika megane z 1999 r. z 1,9dti i zero do poczytania o nim po naszemu w zwiążku z tym będzie gdzie poszukać pomocy i porad od ludzi mądrzejszych ode mnie ( po co uczyć się na własnych błędach skoro to już ktoś przerabiał )

pozdrawiam Krzychu :-) z opolskiego :-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam Scenica 1.9dCi z 2001r jest to wygodny samochód do codziennej jazdy i nie tylko,ale oprócz tego interesuja mnie starsze modele samochodów głównie Fiata.

Mam takie dwa

- Fiat X1/9 Bertone z 77r dwumiejscowy typu Targa

- Fiat 128 3p z 79r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Od trzech tygodni jestem ( mam nadzieję, że tak pozostanie na dłużej ) szczęśliwym posiadaczem Megane 1.4 16 V w wersji Air z 2001 r. Fajne autko, ma przejechane 75000 km. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - meganowiczów :-)

post-4578-1193403255_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przez 5 lat byłem posiadaczem Renault Megane 1.4 RT z 1996r, trzy miesiące temu pożegnałem się z tamtą meganką i kupiłem Renault Megane II sedan 1.9 dci 2004r wersja lux privilage, dzięki waszym poradom pozbyłem się kilku małych usterek które występują w w/w maszynie, poza tym jestem bardzo zadowolony z obydwu Meganek. Pozdrawiam Wszystkich Krzychu z Małopolski :-) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!