Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak się ma na zbyciu te 4,5 tys. - i trza przeliczyć czy się opłaca ;-)

4.5k za instalacje gazowa powiadasz... hmm, chyba bym wolal splacic za to auto niz pakowac to w gaz. zwlaszcza, ze w łodzi nie slyszalem zeby byl jakis dobry gazownik po ktorym nie trzeba poprawiac, regulowac, cudowac. nie jezdze jakos strasznie duzo, wiec przezyje na benzynce. tak z ciekawosci - renault oferuje 2 modele m2 z 'fabrycznym' gazem, czytaj faktycznie to ma fabryczny gaz, czy montuja na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak się ma na zbyciu te 4,5 tys. - i trza przeliczyć czy się opłaca ;-)

4.5k za instalacje gazowa powiadasz... hmm, chyba bym wolal splacic za to auto niz pakowac to w gaz. zwlaszcza, ze w łodzi nie slyszalem zeby byl jakis dobry gazownik po ktorym nie trzeba poprawiac, regulowac, cudowac. nie jezdze jakos strasznie duzo, wiec przezyje na benzynce. tak z ciekawosci - renault oferuje 2 modele m2 z 'fabrycznym' gazem, czytaj faktycznie to ma fabryczny gaz, czy montuja na miejscu?

 

To jest instalacja najnowszej generacji (ponoć zwiększa nawet moc!!) więc jest montowana u dealera.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji zeby instalacja gazowa zwiekszyla moc, jesli nawet jest to instalka 4generacji, chyba ze ktos zamiast na LPG bedzie jezdzil na podtlenku azotu:D

 

A tak przy okazji chcialem sie przywitac,

nazywam sie Adam od tygodnia jezdze Megana I z 2002roku 1,6 16V zagazowana instalka IVgen.

 

Moze ktos mi powiedziec jakie jest oznacenie mojego silnika bo jakos nie moge znajsc i czy ktos posiada ksiazke napraw do takiego samochodzika bo pewnie wczesniej czy pozniej sie przyda

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie planuję gazu, więc nie wiem czy to jest IV czy V. Ale faktem jest, ze musiałby jeździć ze 30kkm aby mi się to opłacało. A jeżdżę zasadniczo po mieście.

A 4,5 tys lepiej wydać na tuning.

Zdrówko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!