Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Zaloguj się, aby obserwować  
Tyson666

Megane III phI Koszt wymiany alternatora...1,4tce?

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Od 4 lat "bujam się" z komunikatem "usterka ładowania akumulatora" byłem już u kilku magików, ale żaden nie potrafił sobie z tym poradzić.

Auto odpala, jeździ ale komunikat zaczyna ewoulować tzn. na początku komunikat pojawiał się przez sekundę, potem przez parę sekund, później jakieś 15 minut i gasł teraz pojawia się za każdym razem gdy odpalam auto i już nie gaśnie, czasami również wyświetla się komunikat o włączeniu silnika w celu podładowania akumulatora.

Za 3 tyg. planuję wyjazd w dłuższą trasę dlatego po 4 latach mam zamiar wymienić alternator i tutaj mam pytanie.

Ile kosztuje wymiana alternatora, na allegro mam zamiar kupić używkę (koszt ok 180zł) i go wymienić, ale mechanik u którego byłem stwierdził, że to cały dzień pracy i wycenił wymianę (robociznę) na 500zł. Jak wyglądało to u Was ?

Może ma ktoś jakiegoś speca z Poznania lub okolic, który tematem by się skutecznie zajął (może bez konieczności wymiany alternatora) ?

z góry dzięki

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować