Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy lusterka w MI ph1 a ph2 różnią się od si


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj jakieś bydło urwało mi oba lusterka z Megane I ph2. Zacząłem szukać lusterek na allegro i w związku z tym mam takie pytanie:

 

Czy lusterko (czarne, regulacja mechaniczna) od Megane I ph1 pasuje do ph2?

 

Oraz pytanie dodatkowe:

Jedno z lusterek zostało, co prawda bez zewnętrzej obudowy, wisi na linkach od regulacji. Z uwagi na bolesność studenckiej kieszeni zastanawiam się nad możliwością naprawy. "trzon" wygląda na nieuszkodzony, ale nie widzę za bardzo jak ono się tam trzymało. Czy pomiędzy trzonem a samym lusterkiem jest może jakaś część pośrednia? W razie czego jutro mogę dostarczyć zdjęcia.

 

Z montażem lusterek mam nadzieję że sobie poradzę, nie wygląda to na szczególnie trudne zadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widziałem oba takie lusterka jakie sa na tych zdjeciach w ph 1 przy czym lusterko dolne było w wersji RXE z 1996 roku ( najbogatsza wersja nieoferowana nigdy w polsce-jako ph1 oczywiscie).Zdjecia były z fabrycznego katalogu.Sumujac,sadze ze da sie oba zamontowac do phase 2 ale głowy nie dam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze wrzucac skana bo... kazdy z Was to zdjecie juz ma :) ( a przynajmniej powinien miec) Jest ono w tej ksiazeczce ktora dostaje sie przy kupnie auta w salonie.Zdjecie jest na stronie 1.01 Zielone megane 5D w wersji własnie RXE Przyznam ze tez byłem zdziwniony, bo sadziłem ze takie lustra wprowadzili dopiero po lifcie a tu prosze :) p.s. nie mam skanera ale gdyby ktos bardzo chciał zobaczyc to cos poradze...p.s 2 ksiazka jest do hatchbacka wiec w innych nadwoziach moze byc inne zdjecie.Chyba jednak pomysle nad skanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!