Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chip z Alltuning - może ktoś coś słyszał


robpab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do chiptuningu mojej megi. Z racji mojego miejsca zamieszkania w miarę atrkcyjna wydała mi się oferta firmy Alltuning ze Zduńskiej Woli. W rozmowie na GG powiedzieli mi, że mogę się spodziewać przyrostu mocy ok 20KM i momentu ok 50Nm. Wszystko to za cenę 900zł wraz z hamownią. Może ktoś z Was ma doświadczenia z samochodami robionymi przez tą firmę? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Dużo na allegro kupuję, i nr GG oraz skype to normalne rzeczy na aukcjach firm - sklepów internetowych. Żadna nowość. Ułatwiają kontakt z klientem i właśnie dlatego są stosowane. Masz jakieś pilne pytanie - nie piszesz maila, tylko szybko GG i masz zaraz odpowiedź. Teksty o ludziach co podają GG jako "kolesiach" można między bajki wsadzić - teraz jest nowa era i ziemniaków nie dostaniesz w pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki.CareK, masz racje,w sklepach na pewno,ale ja myślałem o warsztacie samochodowym.Tez już tak jest?Może po prostu nie zwróciłem na to uwagi :mrgreen:

 

Zaczynacie troszeczkę odbiegać od tematu. :!: - Prezes

tak jest Prezes,obiecujemy poprawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolegów strasznie zainteresował temat możliwości kontaktu z firmą z wykorzystaniem komunikatorów. Wdzięczny jestem za te wszystkie uwagi. Oczywiście firma ta posiada również telefon i mail, a nawet

UWAGA!!! stonę www.

Ale nie o to chodzi. Bardziej zależy mi jednak na opiniach co do jakości świadczonych przez nich usług, późniejszej obsługi itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżeństwo

Właśnie jestem po operacji zawirusowania mojej megi. O ile wzrost mocy nie jest wielki o tyle odczuwalna jest różnica w wielkości i przebiegu momentu. Auto ciągnie teraz od duużo niższych obrotów. Jesteśmy umówienie na ponowne badanie ok połowy sierpnia. Zobaczymy jak program się zachowuje i ewentualnie dokonamy poprawek. Operacja została wykonana w firmie Alltuning w Zduńskiej Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!