Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 1,9 dci 2003 rada przy zakupie konkretnego modelu


szmeru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Panie i Panowie użytkownicy renówke co możecie powiedzieć na temat tego konkretnego modelu (który zamierzam kupić) czy coś rzuca się Wam w oczy na tych zdjeciach co być może jest nie tak jak powinno? i ogólnie proszę o rady dotyczące tego modelu?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5495814

 

bedzie to moja pierwsza renowka dlatego waham sie i licze na zdania za i przeciw

 

dzieki wielkie z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Auto ma prawdopodobnie przebieg 150k

2. Uderzone w przód? Ta wersja wyposażenia powinna mieć halogeny - a założony jest zderzak bez (gałka biegów też podmieniona).

3. Schowek pasażera powinien mieć kolor beżowy

 

Szukaj auta bezpośrednio od właściciela - auta z komisów mocno szemrane :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego. tej bym nie kupił.

Mam 1.9dci lux priv. z jasym wnętrzem z 2003.

1 Jasny schowek

2 jasna starta gałka(150 tyś)

3 ślady na kierownicy.

4 strzela ogranicznik u kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepne sie do tematu. Mam w niedziele kupic Scenic 1,9 dCi z 2003. Czy w tym roku te modele byly rowniez ze stara buda? tzn owalny tyl a nie wciety. Samochod jest w jakiejs specjalnej edycji NORD- wewnetrzne klamki, otwieranie maski, uchwyty pasow sa w kolorze takim jakby czerwonym. Prosze o bardzo pina odpowiedz. Czy mozna sprawdzic samochod po numerze seryjnym tak jak to jest w VW z numerem VIN. Ten konkretny model ma owalny tyl a jest wg papierow z 2003 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale schowek to na pierwszy rzut oka widać że to jakaś ściema. Generalnie kolorystyka plastikow powinna zgadzać się na odpowiadających sobie poziomach :) gałka faktycznie też nie pasuje. Co do halogenów to się nie zgodzę. Moim zdaniem nie jest to lux privilige choćby dlatego ze nie ma alusów. No i ze zjęć nie da się ocenić przebiegu więc stwierdzenie ze ma 150tkm to moim zdaniem wyłącznie strzał. Nie twierdzę jednak że przebieg nie jest kręcony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coolesh temat już stary...

Popatrz na środek - to jest wersja (skóra, automatyczna klima), która powinna mieć halogeny (widać, że zderzaki są z innego auta). To, że nie ma alusów o niczym nie świadczy - pewnie ktoś sobie podmienił (na dodatek jeden kołpak jest z ph2). Do przebiegu dodałem słowo "prawdopodobnie" - ale wystarczy popatrzeć na siedzenie kierowcy, rączkę od zamykania drzwi pasażera i uświadomić sobie, że 5-cio letni diesel na zachodzie robi rocznie min. 30k przebiegu co daje nam "prawdopodobnie" 150k. To auto na 100% nie ma 70k i nie nadaje się do kupienia za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!