Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane I Ph 2] TEST MEGANE


wilos

Rekomendowane odpowiedzi

No test prima sort - Megi wypadła doskonale - a niektórzy juz psoczyli na Tą Polską gazete - ze niemiecka że be, atu Bambuko. Długi test - i wiele przydatnych rzeczy o naszej MEGI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Leman666 się ociąga, :mrgreen: więc zrobiłem fotki artykułu:

 

 

th_92684_1_122_357lo.jpgth_92687_2_122_27lo.jpgth_92690_3_122_904lo.jpg

 

 

 

Może jakość nie jest super, ale da się doczytać. A tak na marginesie to całkiem niedawno w AutoŚwiecie był test Megane Grandtour, jak znajdę to też wrzucę fotki.

Pozdrawiam

rafallski

 

 

________

Edit: Znalazłem :)

 

 

th_93947_gt1_122_454lo.jpgth_93951_1agt_122_592lo.jpgth_93954_2gt_122_854lo.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć drugiego testu, bateria mi padła w aparacie i nie mogłem zrobić lepszych :)

 

A TUTAJ paczka ZIP z fotkami z obu testów (8mb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt widać że czytali i to się im chwali ale jednak za mało. Najbardziej mnie śmieszyło 90KM tylko w coupe no i nie mogą się odzwyczaić od tej swojej niemieckiej techniki twierdząc że w renault były silniki TD jak w VW. kurcze przecież to DT. Obleci na upartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pare krytycznych uwag, ale ogólnie jest OK- najbardziej zainterygowała mnie kwestia pilota i dokładnego celowania pod lusterko-miałem tak w Lagunie 1, ale terqaz pilot ma wzorowy zasięg i nie trzeba nigdzie "celowac" - chyba sie to zmieniło miedzy ph1 a ph2-czy ktos może potwierdzic moje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał. :mrgreen: Niedawno kolega zakładał sobie centralny do starego Opla Kadeta. Podłączył pod kierunkowskazy i klakson, to i świeci mu i pika, a i otwiera z każdego miejsca. :) Ale to pewnie z tego względu, że u mnie jest na podczerwień, a u niego radiowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ph2 i skąd popadnie mi sie otwiera :mrgreen:
Bo masz pilota na wiazka radiowa i dlatego nie trzeba celowac...

Fakt faktem artykul mi sie podobal ,bo generalnie uznali auto za zdecydowanie godne zainteresowania no i nie bylo zadnych smiesznych porownan do niemcow.. :) Ale ze deska jest wykonana z dobrych materialow i solidnie poskladana to sie przewrocilem ze smiechu :) bo uwazam ten element za najslabszy w megance. No i megane to nie jest pierwszy samochod od ktorego zaczela sie metamorfoza w Renault.Pierwszym byla zdecydowanie R19 ph2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!