Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane I Ph 2] TEST MEGANE


wilos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W najbliższy poniedziałek w kioskach pojawi sie najnowszy numer ,,MOTOR" a w nim będzie zamieszczony test naszej wielkiej Megi, będzie to test Megane I Phase 2.

 

Hurra :mrgreen: Zapraszam do kiosków

[zacznij nazywać poprawnie modele megane bo tylko zamęt wprowadzasz - bronius]

 

 

Megane ph2 - CHYBA NIE TRZEBA PISAC II JAK BY BYŁA TO II TO BYM NAPISAŁ - co sie czepiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane Phase 2.
jedynka megi czy dwójka,bo obydwie maja ph2 :mrgreen:

 

 

Przecież jest napisane MEGANE ph2 - jak by była Megane 2 to bym napisał 2. :evil:

Na samochodzie z tyłu masz napisane MEGANE I czy MEGANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos, a czy na megane 2 jest na klapie napisane megane 2 czy tylko same megane.

 

W sumie nie wiem - bo nie mam 2.

Ale oznaczenie Megane Ph 2 jest chyba jednoznaczne, że chodzi tu o I. Nie trzeba skonczyć 8 klas żeby sie zorientować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoznaczne jest widać tylko dla wilosa. Wprowadzasz na forum burdel za przeproszeniem, siejąc dezorientację. Na TYM forum oznacza się: Megane I phase I, Megane I phase II, Megane II phase I i Megane II phase II. Koniec tematu.

 

[Carek, spokojnie, po co te nerwy? - bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WILOS-nie każdy jest tak jak Ty magistrem inżynierem ekonomii :mrgreen: Taki prosty człowiek jak ja musi wiedzieć o jaki model megane chodzi...Dlatego się grzecznie spytałem.Może dla Ciebie,człowieka z klasą jest to zrozumiałe dlatego prosze pomyśleć o nas (proletariat) i pisać zrozumiale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepper_pl, przecież tajemnicą poliszynela jest,że właścicielem najpotyczniejszych polskich gazet motoryzacyjnych są Niemcy
no niestety prawda....bedac w dojczlandzie na studiach kupowalem sobie auto bilda i widzac powrownanie paru aut od razu wiedzialem ze musi wygrac cos "w pelni niemieckiego" (VW, MB, BMW), drugie miejsce moze zajac Ford (bo to niemieckie auto z amerykanskim rodowodem) a na szarym koncu plasuja sie auta japonskie i francuskie. :roll: najlepsze byly komentarze dot. nieudlonosci koreanskich inzynierow budujacych kie pro ceed na wzor a3 :-/ :mrgreen: ja juz zrezygnowalem z czytania czasopism motoryzacyjnych...brak obiektywizmu ,fachowosci i odtworczosc przelalo szale goryczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!