Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

HF etui antykradzieżowe


Arczi63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pod warunkiem że naciśniesz 2 razy... @MichalVTS napisał raczej o "zwykłym" zamknięciu na klamce czy pilotem i dezaktywacji HF.

Można sprawdzić to doświadczalnie zamykając kogoś w samochodzie: jednym kliknięciem - powinien drzwi otworzyć, następnie dwoma - powinny pozostać nadal zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ktoś będzie chciał ukraść auto to te etui czy inne zamykanie auta nie zrobi na nim żadnego wrażenia , kradną w biały dzień lawetami na parkingach supermarketów a Wy przeżywacie czy etui pomoże :) będzie zamówienie na dane auto to będą Cie obserwować  , co dzień jeździć rejestrować gdzie parkujesz jak zamykasz auto jak długo robisz dana rzecz na mieście aż wrócisz na parking a auta nie będzie.

Sam mam takie etui z ciekawości kupiłem bardziej w celu chronienia karty ale niestety bardziej utrudnia życie niż pomaga także nowe leży w szufladzie biurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!