Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zmiana auta na Megane I Diesel?


midjih

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

midjih, jeśli samochód ma Ci służyć do jazdy po mieście to bez wspomagania ujechałbyś kilka kilometrów i byś się zarąbał.. :-|

Można się zarąbać jeżeli się kręci na postoju :mrgreen: Jak się auto toczy to jakoś to idzie. Jeździłem poldzisławem przez 5 lat :) Mam też fiestę bez wspomagania i bez problemu można kręcić jedną ręką jak się auto toczy. Jak stanie to już trzeba się lekko przyłożyć ale nie jest to aż tak forsowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek79, wiesz ja teraz mam problem z gaśnięciem samochodu w różnych nieprzewidzianych okolicznościach i czasami zdarza się to akurat przy podchodzeniu do skrętu na wolnych obrotach :evil: i wtedy przestaje również działać wspomaganie to ledwo co mogę ukręcić kierownicę żeby skręcić w przecznicę, ehh :-?

 

także jeśli ktoś jeździł ze wspomaganiem, to raczej niech się nie cofa, bo różnica ogromna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wtedy przestaje również działać wspomaganie to ledwo co mogę ukręcić kierownicę żeby skręcić w przecznicę, ehh :-?

Tak z ciekawości sprawdziłem jak się kręci bez wspomagania na postoju :mrgreen: jest czym kręcić :)

 

Więc jak coś kupować to tylko ze wspomaganiem i dodam centralnym zamkiem. Reszta elektryki jest w sumie zbędna; przynajmniej jak działa klima. Bez klimy to jeszcze elektryczne szyby się zdały - krótko mówiąc wersja RT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak coś kupować to tylko ze wspomaganiem i dodam centralnym zamkiem. Reszta elektryki jest w sumie zbędna; przynajmniej jak działa klima. Bez klimy to jeszcze elektryczne szyby się zdały - krótko mówiąc wersja RT.

 

... to do tej całej elektryki to jeszcze tylko lusterek brakuje :mrgreen: :) :) i będzie całe RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przodem bym się nie przejmował bo może wymienił sprężyny i wstawił od scenica.

Dziwi mnie fakt że koleś założył gaz pół roku temu, a już teraz sprzedaje - może pojawiły się problemy?

Aha ten przebieg dość spory, ale może nie być oszukany.

Więcej zastrzeżeń nie mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!