Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wiązka kamery cofania megane grandtour


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję dostać się do wiązki kabli w klapie bagażnika a dokładniej za listwę z napisem megane. (W celu sprawdzenia czy jest kostka pod kamerkę cofania) Po zdemontowaniu plastiku klapy i odkręceniu 4 śrub listwa dalej trzyma w miejscu, nie chcę nic pourywać, czy ktoś może wie jak się tam dostać w wersji grandtour? Pozdrawiam.

20210123_110619.jpg 20210123_110558.jpg 20210123_110542.jpg

 

20210123_110526.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 śruby które odkręciłeś to są od mocowania klapy plastikowej do stelażu - szkieletu. 

 

Sama blenda przymocowana jest przy pomocy dodatkowych 2 śrub i 2 zatrzasków i będziesz miał do nich dostęp dopiero po zdjęciu całej klapy plastikowej.

 

Robiłem podobne rozeznanie i też dojechałem do tego etapu. Nie wiem czy jest sens zdejmowania całej klapy bo wystarczy że zobaczysz ile masz przewodów w wiązce która przechodzi na drugą stronę (u mnie było 6 - patrz zdjęcie). Przeglądając instrukcję montażu kamery widać że sama kamera potrzebuje 4 przewodów a pozostałe 6 potrzebnych jest do lampek oświetlających tablicę (patrz strona 9 rys.3) - 2 lampki po 2 przewody i kolejne 2 przewody do przycisku otwierania bagażnika. Więc we wiązce powinno być 10 przewodów.

 

U mnie jest 6 przewodów, więc nie sądzę żeby była tam jakaś wtyczka do kamery (wydaje mi się że wchodzi tam tylko jedna wiązka).

IMG_20210123_123143.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie, czy kamera cofania od scenica iv będzie pasować do megane grandtour? Ktoś podesłał na forum jaka ma być, zdjecie nr 1 natomiast ja znalazłem taką jak na zdjęciu nr 2, różnica jest tylko na końcu - litera B

Screenshot_20210428-105205_Chrome.jpg

Screenshot_20210428-104906_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!