Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Alufelgi Megane 3


bungar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem tematy, ale wolę się upewnić. Planuje kupic pierwsze alufelgi (Megane 3 2009r 1.6 16v 101km). Kupiłem na lato opony 205/55/16 i to pod nie chcę kupić alufelgi. 

Sprawdzając parametry wydaje mi się, że powinny pasować rozstaw, jedynie otwór jest większy, ale chyba nie ma problemu, bo wystarczą jakieś pierścienie redukcyjne ?

ROZSTAW ŚRUB               5x114,3

SZEROKOŚĆ FELGI          6,5-CALI

ROZMIAR FELGI               16-CALI

OFFSET ODSADZENIE      ET 38

OTWÓR W FELDZE           70mm

Czy takie felgi będą pasować poza tym otworem jak wyżej (pierwszy raz kupuję alusy do auta).

Ps. Są to alufelgi firmy Rial, ktoś może się wypowiedzieć na ich temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bungar napisał:

Witam, przeczytałem tematy, ale wolę się upewnić. Planuje kupic pierwsze alufelgi (Megane 3 2009r 1.6 16v 101km). Kupiłem na lato opony 205/55/16 i to pod nie chcę kupić alufelgi. 

Sprawdzając parametry wydaje mi się, że powinny pasować rozstaw, jedynie otwór jest większy, ale chyba nie ma problemu, bo wystarczą jakieś pierścienie redukcyjne ?

ROZSTAW ŚRUB               5x114,3

SZEROKOŚĆ FELGI          6,5-CALI

ROZMIAR FELGI               16-CALI

OFFSET ODSADZENIE      ET 38

OTWÓR W FELDZE           70mm

Czy takie felgi będą pasować poza tym otworem jak wyżej (pierwszy raz kupuję alusy do auta).

Ps. Są to alufelgi firmy Rial, ktoś może się wypowiedzieć na ich temat ?

70mm to za duży otwór , nic z tym nie zrobisz.

Kupuje się otwory centrujące mniejsze w feldze a nie na odwrót bo już dziury niczym nie zalatasz zakładając felgę 70 mm masz 4mm luzu na piaście do tego ET taki mały i wyglada jak koło u wozu,

16 cali w oe renault do megane 3 to wszystkie brzydkie wzory , dlaczego nie 17 ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Refild napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

No właśnie dlatego wolę zapytać, dlaczego 16 a nie 17 nie wiem jak mówiłem nigdy nie kupowałem alusow, kupiłem megane na 15 zimowych stalowych więc myślałem że 16 będą w porządku. A z tym otworem dziwne bo jak szukałem felg konkretnie do mojego modelu też mi wyszukiwało z takim otworem hmm. 

A więc czy mógłbyś coś polecić co będzie pasować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!