Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

mechanizm podnoszenia szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich którzy mieli lub będą mieli problem z szybami w waszych senicach podaję sprzedawcę spinek plastikowych przez które wasze szyby nie działają. Sam miałem taki problem i udało mi się dość tanio 45 zł go rozwiązać Ten sam facet naprawia mechanizmy

KONTAKT:na Allegro nik Kasiunia-B77 TEL. 509 933 180 @: [email protected]

 

Pozdrawiam

:) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Do wszystkich którzy mieli lub będą mieli problem z szybami w waszych senicach podaję sprzedawcę spinek plastikowych przez które wasze szyby nie działają. Sam miałem taki problem i udało mi się dość tanio 45 zł go rozwiązać

A terzeba było jechać do ASO na tzw. akcję przywoławczą i wymieniliby gratis...! Zrobiłem to w ten własnie sposób, z autem z Francji w krajowym ASO - bez problemu. Poza tym dokładali podkładki zapobiegające odkreceniu się mocowania tylnych pasów bezpieczeństwa. Informację o takich gratisowych czynnościach dostałem w trakcie przeglądu auta przed zakupem w ASO w Ostrowie. Realizacja była już w innym ASO, gdzie mam bliżej (Leszno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ew. można to zrobić samemu używając oryginalnych, nowych, wzmocnionych śrubką spinek za ok. 10 zł netto za sztukę. Opis montażu jest TU. Nowy wątek założyłem, bo szukając w wyszukiwarce nie znalazłem tego wątku (inne słowa kluczowe). Jeżeli przeszkadza to moderatorowi, to proszę o przeniesienie mojego wątku do tego.

 

Rafal_B, nie wszystkie modele Sceniców podlegają tej akcji, mój np. nie podlegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę koledzy że ten problem też Was dotyczy - miłem to samo. Co prawda poprzedni właściciel wymienił to jeszcze na gwarancji i choć nie upłyneło jeszcze pełnych 12 miesięcy od wymiany, ASO nie uznało mi reklamacji.Zasłaniali się tzw "GWARANCJĄ TOŻSAMOŚCIOWĄ". Nie wiem ile w tym prawdy, ale zakupiłem nową spinke za dwie dyszki i po godzinie autko było sprawne.

 

Pozdrawiam - Sly

SCENIC II 1,9 dCI Luxe Privilege 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. można to zrobić samemu używając oryginalnych, nowych, wzmocnionych śrubką spinek za ok. 10 zł netto za sztukę. .....

 

Potwierdzam. Robiłem to wczoraj.

Zakup spinek w ASO 21 zł. netto za parę spinek + bezproblemowa robota wg opisu.

Czas roboty 30 minut z wypiciem piwa i spaleniem fajki.

Ceny naprawy tego elementu to bandyctwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!