Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowy PyClip3 na androida 14


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie jako,ze zaktualizowałem sobie androida do 14 to nie działa mi już pyclip 2.2 który na androidzie 13 działał.Na androida 14 jest ponoć pyclip3 nowy nazwa pliku jaką mam to dla wersji 64bit PyClip3-0.02.01-armeabi-v7a_arm64-v8a-release   a dla 32 PyClip3-0.01.54-armeabi-v7a_x86-release

Zainstalowałem tą 64 bo ona jest na mój telefon i moduły skanuje błędy odczytuje,ale chcąc wejść w jakiś moduł np klimatyzacja i odczytać czujniki itp to pisze napis LOADING i nic więcej się nie dzieje.Na yt w tym filmie też ktoś pisał,ze stoi na napisie LOADING 

 

ok temat ogarnięty.Poprawnie na moim telefonie a53 5g z androidem 14 oneui 6.0 działa PyClip3-0.01.54-armeabi-v7a_x86-release.apk  wcześniej wgrałem wersję x64 i też chodziła ale nie czytała wszystkiego i dość wolno w porównaniu do x86.

 

Więc ogólnie na androida 14 w zależności od telefonu są obecnie wersje:

PyClip3-0.01.54-armeabi-v7a_x86-release.apk

PyClip3-0.02.01-armeabi-v7a_arm64-v8a-release.apk

 

i baza danych pyrendata_231_and_Lada_and_OldRenault  lub  pyrendata_232_and_Lada_and_OldRenault (ale ta ostatnio to na 4pda do pobrania)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ up pojawiła się ulepszona wersja pyclip3 na androida 14 gdzie można odczytać przebieg samochodu z modułów jednym kliknięciem wersja

PyClip3-0.02.03-armeabi-v7a_arm64-v8a-release.apk program do pobrania na 4pda

 

30355174.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załącznikach najnowszy pyclip 3 z odczytem przebiegu w modułach (u mnie odczytał tylko abs i silnik) ale w wszystko jest w jednym kliknięciu + baza danych  231 i 232.Pobrane z 4pda.

Edit:

Pojawiła się wersja  0.02.04 gdzie dodano pasek postępu podczas robienia zrzutu.Takie wersje są co jakiś czas widzę aktualizowane na 4pda.Dodałem też najnowszą bazę danych 232.

PyClip3-0.02.03-armeabi-v7a_arm64-v8a-release.apk pyrendata_231_and_Lada_and_OldRenault.zip

PyClip3-0.02.04-armeabi-v7a_arm64-v8a-release.apk

pyrendata_232_and_Lada_and_OldRenault.zip

Edytowane przez dwazero
dodano nową wersje
  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dwazero napisał(a):

W załącznikach

Dzięki. Pobrane i zainstalowane, później potestuję.

Mała podpowiedź dla innych:

Po zainstalowaniu apk, bazę danych bez rozpakowywania wklejamy do nowo utworzonego folderu "Pyren"

Potwierdzam, działa. W innych funkcjach też znaczna poprawa:

Screenshot_2024-03-18-14-09-26-423_org.pyclip3.thumb.jpg.0b234ffe9fc5625c52aca7d2cb31ec16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodana nowsza wersja w poście wyżej(dodane z tego co wiem w niej jest pasek postępu podczas robienia zrzutu ekranu zapewne) 

informacja i pobrane z 4pda.

Dodana została również najnowsza baza danych 232.

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - Prezes

Edytowane przez dwazero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!