Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Coupe 1,6 pomoc w ocenie


smoooke

Rekomendowane odpowiedzi

lampy jednohalogenowe <czerwona>

z tyłu brakuje zaślepki na wycieraczce, wydech trochę mocno wystaje.

Dwa znaczki na masce pomijam, poza tym nie jest to pełen pakiet elektryki bo nie ma z tyłu elektrycznie uchylanych szyb. Urwany uchwyt do odchylania oparcia kierowcy.

Kierownica i gałka zmiany biegów może być wyjechana przy takim przebiegu.

Nie jestem pewien co do ESP czy było w phI.

Ogólnie nie jest chyba aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy napinacz jakoś nisko siedzi, ale to może tylko złudzenie, reszta detali ok, źle nie wygląda

lampy jednohalogenowe
jednokomorowe - pisz po ludzku!!
wydech trochę mocno wystaje.
bo jest od htb
Urwany uchwyt do odchylania oparcia kierowcy
to nie problem - 90% coupetek tą usterkę zaliczyło - koszt elementu 30 zł
Nie jestem pewien co do ESP czy było w phI.
nie było
Kierownica i gałka zmiany biegów może być wyjechana przy takim przebiegu.
jak ty chcesz kierę oceniać jak ona jest obszyta jakimś kawałkiem skóry? <czerwona>

 

meganecoupe02, następnym razem poczytaj co piszesz, bo często zdarza się pisać rzeczy mijające się ze stanem faktycznym. Tylko ludzi w błąd wprowadzasz, albo piszesz, że popierasz Robak w jego twierdzeniu, a dwa posty niżej zmieniasz zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, wskaż mi gdzie wprowadziłem w błąd to przeproszę. Zwróciłem uwagę na to co nie pasuje a Ty to tylko potwierdziłeś. Co do lamp to różnie na to się mówi, widać że nie miałeś styczności z giełdami samochodowymi i częściami. Jak spojrzysz na gałkę zmiany biegów to zobaczysz że się błyszczy - świadczy to o przebiegu.

Zdjęcia wszystkiego nie pokazują, ale już będzie łatwiej komuś, kto nie miał styczności z coupe zwrócić uwagę na różne pierdoły.

Pozdrawiam.

 

P.S. Co do zdania Robaka, napisałem to z dużym uśmiechem, jeśli nie zrozumiałeś to już nie mój problem.

[to nie miejsce na tego typu dyskusje, po prostu twoje posty w dziale "zakup megane" nie zawsze są zgodne z tym w jakich specyfikacjach wychodziły meganki i to tylko tyle, chcesz coś jeszcze wyjaśnić to napisz mi pw, bywanie na giełdzie nie jest wyznacznikiem profesjonalizmu - bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że prawdopodobnie były wymieniane poczytaj ten temat: [KLIK]

 

HTB:

Hatchback (ang. hatch – właz, drzwi; ang. back – tył) – typ zamkniętego nadwozia samochodu osobowego, o dużej tylnej pokrywie (klapie) przestrzeni bagażowej stanowiącej trzecie lub piąte drzwi. Jest to nadwozie jedno- lub dwubryłowe. Część bagażowa samochodu jest dostępna z zewnątrz po podniesieniu do góry tylnej klapy schodzącej z linii dachu do bagażnika. Klapa zawiera tylne okno i część tylnej ściany.

 

Podobnymi do hatchbacka typami nadwozi są: kombi i minivan. Jednak typ hatchback jest stosowany do określania mniejszych samochodów. Auta klas wyższych, wyposażone w pokrywę bagażnika podnoszoną wraz z tylną szybą określa się mianem liftback. Podział pomiędzy hatchbackiem i liftbackiem jest dość umowny i płynny.

 

Samochody typu hatchback często posiadają składane tylne siedzenia, co pozwala znacząco zwiększyć przestrzeń bagażową.

 

[center:0267f95204]Przykłady:

megane_hb_03.jpg

[/center:0267f95204]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hatchback czyli wersja 5 drzwiowa megane posiadała dłuższy zwis tylny przez co rura za tłumikiem była dłuższa i jeśli ktoś zakładał tłumik do coupe od htb to właśnie tak brzydko wystawał (tłumik do coupe droższy i trudniej dostępny)

 

kolejną rzeczą jest mniejszy rozstaw osi w coupe względem htb, przez co coupe jest krótsze od htb o około 15 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!