Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Próba ściągnięcia wycieraczki.


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem forum ;-) szukając rozwiązania "zagadki" stukającego nawiewu podczas przełączania obiegu z wewnętrznego na zewnętrzny natknąłem się przypadkiem na Wasz temacik.... czy komuś z Was udało się usunąć tę usterkę? niestety od jakiegoś czasu walczę z tym samym problemem w swojej Megance.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a co z tymi wycieraczkami jak je ściągnąć?? udało Ci się?? (nie posiadam ściągacza od poldolota :))

 

Wycieraczek bez ściągacza nie zdejmiesz. Nie masz szans. Przerabiałem to.

Ale ściągacz nie jest trudno dorobić samemu...z propfilu zamknietego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie obydwa ramiona zeszły bez najmniejszego problemu, tzn deko koniecznej siły użyć musiałem i klucz na kciuku jako dziwgnie. To wszystko. Pięknie wyskoczyły. Zdejmujcie tylko na położonych na szybie , wtedy idzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!

 

Dołączam do grona posiadaczy Meganek ze stukającą klapką po włączeniu obiegu zamkniętego/wewnętrznego. Mam tak: po włączeniu obiegu wewnętrznego nie odrazu, ale po jakiejś minucie, lub coś koło tego słyszę głośne klap-klap, i powtarza się to cyklicznie co jakiś czas (minutę?). Zauważyłem, że na przekręconym kluczyku (bez pracującego silnika) klapka strzeli raz i potem jest cisza (chyba, że za krótko czekałem). Przy włączonym silniku - stukanie jest dość cykliczne i głośne.

 

Umówiłem się na wizytę u elektromechanika, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Wolałbym podjechac do niego z większą wiedzą, np. wskazać mu miejsce i możliwe przyczyny, a on zająłby się już samą naprawą.

 

Czy w tym temacie pojawiły się może nowe rozwiązania/przyczyny/wnioski? Jeśli tak, to poproszę Was o wszelkie komentarze.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!