Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Próba ściągnięcia wycieraczki.


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Efekt mojej pracy nadaje się tylko do tego działu.

Oto jedyny efekt moich prób ściągnięcia ramienia przedniej wycieraczki :-/ .

d6629290c9375efem.jpg

Tak więc za naprawę klapki obiegu wew/zew nawet się nie zabrałem.

 

TOYA to dobra firma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na dalsze efekty prac :mrgreen:

 

Dalszych efektów prac nie będzie :evil:

Jeżeli nie uda mi sie wymontować tego całego interesu bez ściągania wycieraczek, to oleję to.

 

NIE

 

Ja muszę to zrobić :!: .Mam jeszcze dwa wolne dni. Spodziewajcie się newsów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To az taki powszechny problem z ta klapka?

 

Może i ne, ale co jakiś czas na renotechu pojawia się pytanie na ten temat.

 

Już wiem co tam się stało. Współpracują tam dwa plastikowe koła zębate. W jednym wykruszył sie ząbek. Niestety stało się to w kółku przy klapce a nie przy silniczku (który udało mi się wymontować). Klapki nie wymontuje się bez wyciągnięcia całego podszybia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przykra sprawa z tym obiegem zamkniętym - na forum megane coupe co chwilę pojawia się post z owym problemem. Niestety. Alleluja nie mam problemów z tym - rzadko tego używam, byle nie popsuć :mrgreen: haha.

 

 

Propos, współczucia z powodu kombinerek!

Hm i czy powiodła się w końcu misja wykręcania wycieraczek, bo się nie doczytałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm i czy powiodła się w końcu misja wykręcania wycieraczek, bo się nie doczytałem?

 

Nawet juz tego więcej nie próbowałem. Naprawa skierowana została na nieco inne tory. Może troszkę półśrodkami, ale mam zamiar doprowadzić to do porządku.

 

Już niebawem mała fotorelacja i mam nadzieję efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dałem sobie siana z tym ściąganiem wycieraczek. Koło zębate klapki obiegu wewnętrznego udało mi sie naprawić i bez tego. Niestety. To był tylko wynik jakiejś awarii elektryczno elektronicznej, a nie powód. Teraz w domu mam rozebrany silniczek poruszający klapką. Po kolei wymieniam elektroniczne podzespoły sterujące jego pracą. Niestety nadal nie znalazłem co w tym wszystkim padło. Generalnie układ jest bardzo sprytny (póki sie nie zepsuje). Rozgryzłem jak działa. Teraz szukam co nie działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!