Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane F1 Team R26


raq

Rekomendowane odpowiedzi

Eej przecież w Głąbie na Kościuszki mają taką żółtą a wy tu mówicie o jakimś słabym metaliku!!

no ja właśnie dziś ją widziałem i wygląda KICZOWATO, ale to może dlatego że jechała w przeciwną stronę i wyglądała jak jakis wieś-tAning. TAka tandeta - wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie dziś ją widziałem i wygląda KICZOWATO, ale to może dlatego że jechała w przeciwną stronę i wyglądała jak jakis wieś-tAning. TAka tandeta - wizualnie.

 

 

moze to kwestia naklejek :mrgreen:

ja osobiscie (gdyby mnie oczywiscie bylo stac) wybralbym opcje dodatkowa czyli BEZ NAKLEJEK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz tandeta o R26??

czytaj dokładnie - moja opinia o żółtych autach z flagą na masce, dachu - gdziekolwiek i rumianych chłopcach w środku jest jednoznaczne. NIe mówię tego o samym pojeździ i jego mechanice.

gdybym mial na takie auto zrobilbym wszystko zeby wygladalo jak zwykle 1.4 16V.
dokładnie - tak jak Corolla TS - poza minimalnymi detalami nie różniła sie od serii i nie straszyła ogromnymi wydechami, spojlerami czy kolorem.

Prawdziwy wilk w owczej skórze - o to chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz "Żółty Sirius" to odpowiedź na napuszonych fordowców i ich ELECTRIC ORANGE za 5000 zł dostępnego w wersji ST.

Prawda jest taka, jak napisał kolega powyżej. Chcesz "wykrzyczeć" - mam dużooo kasy i chcę żeby wszyscy mnie widzieli - to wybierasz ten kolor...

 

Nasz będzie w kolorze GNA "głęboka czerń" - z felgami antracytowymi będzie chyba OK.

 

Gorzej z naklejkami - pewnie będziemy je ściągać - ale trzeba je mieć "w pogotowiu", gdyby amator R26 stwierdził, że weźmie furkę ale "koniecznie z naklejkami ;-) )

 

Rozmawiałem z przemiłą koleżanką z działu dystrybucji, samochód zjedzie z taśmy 17 kwietnia. Pozostanie tylko cierpliwie czekać i słać tysiące emaili do Warszawy, żeby przyspieszyli transport :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z ta kasa.

 

Jeśli ktoś chce się pokazać za 220 000 kupuje Porsche Boxstera i wszyscy go widza jak jedzie w ciepły dzień z otwartym dachem. Jeśli chce pokazać się z większą kasą kupuje inne droższe.

Jeśli ktoś chce się pokazać z kasą a ma na auto 100 tyś kupuje albo używany jak wyżej albo inne używane w stylu BMW.

 

Myślę że r26 jest dla ludzi którzy nie chcą się pokazać. Bo dla przeciętniaka r26 nie różni się niczym od Alize 1,4. Tylko wiejskie flagi wskazują że ktoś zaliczył wiejski tjuning.

 

Wg mnie MII R26 i inne z gamy SPORT są dla tych którzy chcą poszaleć mają temperament ale niekoniecznie zwracać na siebie uwagę! Kolor żółty może się komuś podobać. Jest taki sportowawy. Ja bym wolał czerwony, prawdopodobnie. :mrgreen: Bo lubię ten kolor. Czarny jest niepraktyczny i widać na nim brud.

 

Jeśli ktoś chciałby szpanować i pokazywać się z kasą kupiłby Cabrio które można nabyć od 80 tyś. Jeszcze dodam że tył Cabrio mi się bardzo nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce się pokazać z kasą a ma na auto 100 tyś kupuje albo używany jak wyżej albo inne używane w stylu BMW.

i zagazuje :mrgreen:

 

Wg mnie MII R26 i inne z gamy SPORT są dla tych którzy chcą poszaleć mają temperament ale niekoniecznie zwracać na siebie uwagę! Kolor żółty może się komuś podobać. Jest taki sportowawy. Ja bym wolał czerwony, prawdopodobnie. :-) Bo lubię ten kolor. Czarny jest niepraktyczny i widać na nim brud.

 

no takie r26 calkiem anonimowe nie jest ale jak dla mnie w sam raz :-)

ja preferowalbym niebieski, chociaz czerowny tez, ale oczywiscie BEZ naklejek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zagazuje :mrgreen:

Zrobi bombowca z bombą gazową.

no takie r26 calkiem anonimowe nie jest ale jak dla mnie w sam raz :-)

ja preferowalbym niebieski, chociaz czerowny tez, ale oczywiscie BEZ naklejek...

Dla nas oczywiście jest wszystko jasne. Ale BMW (turkenwagen) M3 i M5 dla mnie do niedawna nie różniło się niczym od zwykłej 3 i 5. Był sobie jakiś znaczek na klapie, a w środku ziemniak albo frytka! Albo i to i to! Najczęściej nieszczęścia chodzą parami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!