Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Relingi do Grand Scenica


VTI001

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos próbował montować relingi do grand scenica. Normalnie dostepne sa rtlko poprzeczki dachowe ale moim zdaniem nie wyglada to ładnie i na pewno ładne chromowane (a najlepiej mat chrom jak klamki) dodały by smaku autku <ok> Pytanie tylko czy da się w rozsądnej cenie takie cos zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Właśnie kupiłem granda i tak jak kolega stwierdziłem że relingi dodadzą smaku w tym aucie .Z uwagi że jestem uparty i jak sobie coś ubzduram to muszę dopiąć swego, wiec mam grand scenica z relingami - montaż bez wiercenia w dachu !!!

post-11981-0-13795600-1335991884_thumb.jpg

Zainteresowanych zapraszam na priv [email protected]

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusicie mnie z tymi relingami a ja przez nie kilka nocy zarwałem aby to wymyślić i dopracować- cóż mogę je odstąpić wraz z zestawem i instrukcją potrzebnymi do montażu a ja sobie następne porzeźbie jak to kolega okreslił

post-11981-0-26461100-1336082227_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusicie mnie z tymi relingami a ja przez nie kilka nocy zarwałem aby to wymyślić i dopracować

Skoro to takie upierdliwe, to mogłeś dla siebie info oraz fotki zachować i nie chwalić się ogółowi...

Jeśli to jednak przygrywka do próby zarabiania poprzez forum, to należy to z Adminem uzgodnić.

Wszelkie nieautoryzowane przez Admina próby reklamy i ogłoszenia będą usuwane.

Na forum, gdzie dzielimy się nieodpłatnie różnymi poradami i sposobami, 70zł na ile to gdzie indziej wyceniłeś za instrukcję to zdzierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbert_p w wersji 2012 po FL dachy i mocowania są takie same co w wersji przed FL,tam zmieniły się tylko lampy,zderzak,grill i wersję wyposażenia

 

No mi się wydaje że nie koniecznie. Dach również musiał być zmodyfikowany pod relingi. Bo przecież trzeba było zrobić otwory i je zabezpieczyć. Ponadto jakoś wzmocnić je pod dachem. Nie znam się na tym konstrukcyjnie. Jedynie mogę się domyślać.

 

Fajnie byłoby mieć relingi, bo ja np wożę deskę surfingową na dachu, i mi by się bardzo przydały. Ale myślę, że do naszych nie da się dołożyć. Zbyt duże ryzyko. Korozja, nieszczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rambo729 wiemy o tym, ale nam chodzi o te relingi co mają Grandy z 2012 roku (relingi wzdłuż dachu, a nie poprzeczki). Poza tym ostatnie posty dotyczą Granda III, nie II, a to całkiem inna konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!