Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana Filtra p.pyłkowego kabiny megane I cu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

mam identyczne pytanie... z ta roznica ze filtru tam niema:)

 

w manualu jest napisane gdzie ten filt powinien byc ale go tam niema:)) najprawdopodobniej mam poprostu wersje bes filtu przeciwpyłkowego - czy ktos kto posiada auto z tego rocznika (96 1.9d) moglby cyknac jakas fotke, jak to wyglada, czy moge samemu to zrobic, czy duzo z tym zabawy - chce zalozyc filtr przeciwpyłkowy bo mam dosc juz piasku w oczach, szeleszczacych lisci i matrwych owadow:))

 

z gory dzieki za pomoc,

pozdr.

bortas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

jesli wszystko dobrze rozumiem to poprostu u nas tego filtra niema (podobno niejest to dziwne dla aut starszych).

 

Lewy - u mnie jest dziura jak u Mariusz'aG - ot poprostu tam tego niema.

 

to co podeslal Robak to jest sama wymiana filtra - tylko ze ja nawet niemam gdzie go wsadzic - brakuje tej calej obudowy plastikowej. Pewnie trzeba bedzie pojechac na jakis szrot i przetrzepac jakas meganke... moze uda sie cos wykabinoac.

 

Poki co, zastanawiam sie bardzo nad jakas prowizorka tymczasowa bo po tym jak ostanio postawilem auto przy kamienicy (gdzie robili ocieplenie i mnostwo steropianu lecialo), gdy pozniej wlaczylem nawiew... to sobie mozecie wyobrazic co sie dzialo w srodku - do dzis mam steropian miedzy zebami... i bialy samochod inside.

 

pozdr.

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból ze styropianem :-/

zastanawiam się czy nie podkleić tych kratek plastikowych od spodu, np jakąś siatką typu moskitiera, zawsze co grubsze by się odsiało, tyle, że pozostaje jeszcze dziura od strony akumulatora :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No mozliwe że ktoś tu kombinował... nie przejmuje sie tym tylko chodzi o to ze szukam przyczyny parowania szyb w mokre dni i myślałem ze to filtr kabinowy ale niestety nie mogę go znaleźć :-x ale cóż jakoś przeżyje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!