FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: śnieg pod maską - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane II phI
śnieg pod maską

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Haczyk 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:1,6 16v
  • Przebieg (tys.km):0

Napisano 24 listopad 2008 - 10:00

Witam,
mam taki problem, nie wiem czy komus sie to zdazylo, ale otworzylem wczoraj maske w mojej Meggy i bylem strasznie zdziwony jak zobaczylem na calym silniku snieg, caly filtr, akumulator i cala oslona silnika byla pokryta sniegiem. wy tez tak macie? napewno dostal się tam od strony szyby, tam jest uszczelka, ale chyba cos slabo trzyma albo jest zle spasowana.
Czy to oznacza ze byl bity i cos zle posklejane jest? troszke mnie to zaniepokoilo.
z gory dzieki za pomoc.
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Driver 

• Grupa: Użytkownik
  • Auto:Megane II
  • Silnik:fabryczny
  • Przebieg (tys.km):100

Napisano 24 listopad 2008 - 19:20

Dziwne zjawisko, tymbardziej że mam teraz odkręcone wcieraczki ściągnięte podszybie i jakoś śniegu tam nie mialem.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Vivaldi 

• Auto:obecnie TDI automat
  • Silnik:był Scenic 1,6 16V
  • Przebieg (tys.km):1

Napisano 24 listopad 2008 - 22:59

Haczyk napisał:

troszke mnie to zaniepokoilo
chyba przesadzasz, spokojnie nie panikuj. Ostatnio mocno dmuchało a śnieg był dość sypki. W komorze silnika jest tyle dziur że przeciąg nie jest problemem. Daj sobie spokój z takimi dywagacjami, bo sie na serducho wykończysz. ;-) jeżeli szukasz potwierdzenia (bez)wypadkowości Twojego autka to na pewno nie na podstawie śniegu przelatującego nad uszczelką ;-)
0

#4 Użytkownik jest zalogowany   CareK 

• Auto:KIA Ceed SW 2012 M
  • Silnik:1.6 GDI
  • Przebieg (tys.km):16,7

Napisano 24 listopad 2008 - 23:14

No ale mimo wszystko dziwna sprawa. Moja Megi przechodziła różne zamiecie i nigdy nic pod maską nie miałem. No i raczej dołem nie wleciał ten śnieg, a dziur tam aż tak dużo nie ma (jakby były to przecież mielibyśmy wszystko wodą zalane po ulewnym deszczu), także Twoje tłumaczenie Vivaldi żeby się nie przejmować jest moim zdaniem nie na miejscu :-P Raczej bym się tym przejmował, spróbował lać wodą po szybie, masce i patrzeć gdzie leci - czy czasem nie do środka - tak próbować lokalizować miejsce przez które śnieg przedostał się pod maskę.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   kawalek_edukacyjny 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:2.0 115km
  • Przebieg (tys.km):117

Napisano 24 listopad 2008 - 23:24

Ktoś naniósł butami <ok>
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Vivaldi 

• Auto:obecnie TDI automat
  • Silnik:był Scenic 1,6 16V
  • Przebieg (tys.km):1

Napisano 26 listopad 2008 - 23:55

CareK napisał:

Twoje tłumaczenie Vivaldi żeby się nie przejmować jest moim zdaniem nie na miejscu :-P Raczej bym się tym przejmował.
nie ma problemów, zatem się przejmuj. ;-) <ok>
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1