Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

poprosze o opinie o usterkach konkretnego me


Rekomendowane odpowiedzi

jestem bliski zakupu megane grandtour 1.5 dCi 2004r. 80KM.

dotarłem do historii napraw tego auta. w chwili obecnej ma 64000km przebiegu.

oto historia:

29.07.2004 pierwsza rejestracja

02.11.2004 - 9011km - naprawa (wymiana?) kolektora ssącego turbiny

11.08.2005 - 34000km - wymiana przekładni wspomagania

08.05.2006 - 54300km - wymiana panelu klimatyzacji

 

auto jeździło w niemczech w firmie siemens.

 

bardzo proszę o Wasze opinie na temat historii tego auta - o czym to może świadczyć, czy warto nabyć taki samochód za 38tys. zł

 

z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.08.2005 - 34000km - wymiana przekładni wspomagania

08.05.2006 - 54300km - wymiana panelu klimatyzacji

to raczej nie świadczy o przejściach, po prostu czasem na gwarancji coś szwankuje i uda się to wymienić, nie przejmowałbym się tym

02.11.2004 - 9011km - naprawa (wymiana?) kolektora ssącego turbiny

tutaj przy takim przebiegu to jest dosyć dziwne, chyba ze jakaś akcja serwisowa była :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze o firmie siemens a raczej o samochodach z tej firmy bylo juz pisane. Przeczytales moze temat o firmowkach?? Auto powinno miec w lepszym stanie zawieszenie. Naprawy jak naprawy wszystko bylo robione zapewne na gwarancji a wiec powinno byc to juz w lepszym stanie. Jezeli chodzi o klimatyzacje to jestem pewny ze byla wymieniana ze wzgledu na blad w produkcji. O reszcie trudno cos powiedziec.

Jednak propnuje zaczac opinie auta od tematu o firmowkach.

Cena nawet dobra tylko mowimy o jakim nadwoziu?? (moze blizsze wyposazenie)

Silnik w zupelnosci wystarczy do spokojnej miejskiej jazdy. Nie ma jednak co marzyc o pobicu rekordu w przejechaniu np A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!