Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zwijacz poduszki w MII


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktos moze opisac wyzej wymieniony element - jak wyglada, czy mozna sie do niego dostac po zdjeciu plastikowej obudowy kolumny kierownicy (moze ktos zamiesci zdjecia przedmiotu). I najwazniejsze - jak mozna stwierdzic "na oko" ze zwijacz nie dziala poprawnie. Wedlug wielu uzytkownikow wadliwy zwijacz moze byc przyczyna grzechotania w kolumnie kierowniczej.

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam,

 

qfiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki tego czegoś znajdziesz w pdfach. Trzeba wyjąć poduchę, ale nigdy tego nie robiłem.

To jest chyba to.

 

ftp://renault:[email protected]/Manua...%20schematy.zip

albo to

ftp://renault:[email protected]/Manua...e%20II%20MR.zip

 

Sciągnij obydwa i tak Ci się obydwa przydadzą. Jeden to elektryka drugi to wszystko w tym mechanika.

 

Chyba będzie to w elektryce. A opis jak rozebrać może być w mechanice.

 

[ Dodano: 2007-03-24, 10:57 ]

Ps. Jak będziesz to ściągać zrób zdjęcia i przygotuj manual bo będziemy potrzebować tych zdjęć do opracowania manuala jak założyć tempomat do wersji bez tempomatu. Szczególnie interesuje mnie jak ściągnąć poduszkę itd itd. Będzie to małe odwdzięczenie za bezinteresowną pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja miałem padnięty zwijacz u siebie M1 (ph2)

objawiło sie to grzechotem w kolumnie kierowniczej

zdjęto w warsztacie osłone, wymieniono zwijacz, w sumie chyba 300zł zapłaciłem, mogłem robic taniej ale zależało mi na czasie

zwijacz często zostaje uszkodzony nawet po paru miesiącach od grzebania przy przednim zawieszeniu, jak się odpowiednio nie zablokuje kierownicy przy naprawach po jakims czasie zwijacz sie "zesra"

 

dłuzsza jazda ze zwijaczem może spowodowac nawet samoistny wystrzelenie AIRBAGU!!!!

uszkodzenie to oprócz gezechotu również kontrolka airbagu na desce rozdzielczej

 

a sam przedmiot tak jak widzisz na rysunkach; biała tasma:)) i tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!