Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak założyć nowe kable, jak to podłączyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupiłem miesiąc temat sprzęt blaupunkt-a (głośniki i odtwarzacz), wszystko jest podłączone starymi kablami, nie są zbyt dobre, jakieś zaizolowane, postanowiłem wymienić na nowe, potrzebuje dostęp pod tapicerkę w drzwiach i żeby przejść kablami do odtwarzacza, jak zdjąć te wszystkie tapicerki itd, nigdy tego nie robiłem. Tak samo gwizdki, gdzie mam podłączyć je? do głośników są dwie pary wejść, więc podłączyć je do głośników tych normalnych? bo podłączyłem tam i chodziły <piwko>. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tapicerki to peweni na forum znajdziesz mnustwo wskazowek. ja sciagalem juz deske rozdzielcza i tapicerke drzwi. wszedzie masz chyba torx20 u mnie 15 lepiej wchodzi, zobcz co trza odkrecic i dasz rade sam. gorzej z kablami choc jak zobaczysz jak ida stare to chyba pojdzie Ci to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co chcesz odkrecac. do drzewi na pewno sie przyda z reszta musisz miec takie kluczyki jak chcesz cokolwiek sciagnac. wszedzie tego pelno. jak cos to napisz co chcesz konkretnie sciagnac to ci powiem gdzie sa srobki i jak sciagnac. o ile bede wiedzial <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa jakies plastiki to obwijam plaski srobokret szmatka i podwazam. akorat z ta czescia nie mialem nigdy problemow.

[kolego mimo monitów na PW nie stosujesz się nadal do regulaminu forum który w pkt 5 jasno określa w jakim języku piszemy posty i z poszanowaniem ortografii i takich tam innych nieznanych słów, dostajesz 60-cio dniowy przypominacz <piwko> popraw pisownię w tym temacie] -Robak

 

a jesli ktos ma dysortografie i dyslekcje to pisownia jego tez obowiazuje?

przykro mi juz tak pisze. to nie moja wina. pozdrawiam. mam nadzieje ze mnie nie wywalicie za to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!