Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Silnik 1,4 8 V - Kto mi powie coś o tym silniku ?


Liber

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Jest to silnik 1.4 na dzwich na listwie pisze 1.4e ale w dowodzie mam 1.4rt . Jeśli chodzi o osiągi to na kolach 15/50/195 poszła jakieś 185 km/h . wiem z to silnik 1.4 v8 to jest pewne bo megi z roku 98jest wie kotś możne ile to ma koni ??

 

Jeśli 1.4e, to 75KM. RT to oznaczenie wersji wyposażenia (od najuboższej do najbogatszej: RL, RN, RT). Dziwi mnie trochę ta prędkość, maksymalna tego silnika wynosi 170 km/h i faktycznie - mnie się nie udało więcej wycisnąć.. tyle że na fabrycznych trzynastkach..

Na przyszły sezon noszę się z zamiarem założenia właśnie 195/50/15. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum Renault 19 ktoś opisywał wszystkie wersje modelu,m.in Elysée, Baccara, Champion, Storia,Europa, Driver i.t.p R19Beverly był podobno dostępny na rynku w Holandii, więc może Megane także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

ja tez niedawno zakupilem megane I 1.4 96r hatchback

i w dowodzie rejestracyjnym pisze tylko megane 1.4 RL

z tego co wiem to nie jest wersja ECO.

 

w tej chwili mam "pozwolenie tymczasowe" bo przerejestrowałem auto ale na wczesniejszym dowodzie bylo cos w rodzaju 55 KW ale nie było ile ma mocy.

 

sa 2 rzeczy które mnie zastanawiają- po lewej stronie pod kierownicą i pod pokrętłem wysokości świateł jest mała wnęka z czerwonym przyciskiem i nie mam pojęcia od czego to jest. Druga rzecz która mnie zastanawia to czy zegar na środku deski świeci. bo w tej chwili to jest on bardzo słabo widoczny i sie zastanawiam czy to kwestia lampki czy to urok tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xSMITHx, wszystko jest na forum, użyj wyszukiwarki. Kolejne posty nie na temat będa kasowane i odpowiednio nagradzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Nie chciałam zakładać nowego tematu, gdyż widać, że tutaj otrzymam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, mianowicie zakupiłam niedawno Megankę z oznaczeniem silnika E7J 626, 1,4 benzyna RN i wczoraj w trakcie jazdy zerwało mi pasek rozrządu. Moje pytanko brzmi czy jest to silnik kolizyjny? :( Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto się orientuje w temacie, a nie gdyba. Z góry dziękuję. :)

 

Dodano: 04 wrz 2016 - 12:27

Już zdarzyłam to sprawdzić. Jeśli ktoś by potrzebował takiej informacji to JEST TO SILNIK KOLIZYJNY. Pozdrawiam.

Edytowane przez czaarna45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A jaka jest różnica pomiędzy silnikami e7j626, k7j700, K7J A710? Wyglądają z zewnątrz tak samo. Muszę wymienić silnik w magane 99 1,4 8v. i nie wiem czy te k7j się nadają.

Edytowane przez markus119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!