Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sportowe świece?


Rekomendowane odpowiedzi

Danielossss, nie wiem dla czego nie polecasz NGK no ale każdy moze mieć swoje zda nie które trzeba uszanować, ja natomiast polecam NGK, przez trzy lata jeździłem, na motocyklu z silnikiem dwusówowym 125ccm moc około 40km i tam praktycznie wszystko zalezało od świecy kijowa świeca tonie kręcił obrotów do 13tyś albo przerywał... przerobiłem tam milion świec i powiem ze jedyne sensowne na których dobrze jeździł i działała w miare długo to jest NGK... przeniosłem tą tradycje z NGK do samochodów u mnie w domu i wszyscy zadowoleni sa...

 

ps. Możesz pisać z podziałem na zdania ;) - wtedy będzie bardziej zrozumiałe - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna stosowałem NGK w motocyklu (stary czterosuw) i w samochodach. Byłem bardzo zadowolony. Jednak ostatnie dwa lata moich doświadczeń i innych znajomych (nawet dwóch mechaników) dowiodły, że marka NGK podupadła w produkcji świec. Kumplowi w alfie 156 nawet ostatnio dwie z ośmiu popękały (ma po dwie na cylinder).

U mnie dostają przebić na izolatorze i dlatego osobiście odradzam. Na całe szczęście mamy demokrację i sklepy z przepełnionymi półkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak naprawde to trzeba by bylo dorwac jakiegos taksiarza zeby okreslic jakosc swiec - chcial nie chcial momentalnie widzi roznice w spalaniu i zmiany siwec pilnuje a ze robi to czesto bo kilomerty trzaska to ma porownanie.

Ja tez bym sie pewnie zrazil do NGK gdybym nie odkryl ze po prostu mialem zalozony zly model - poprawilem i jest ok - tyle ze zrobilem na nich dopiero 5000tys.

Biorac pod uwage ze RENAULT zaleca zmiane co 40tys - to opinowac swiece mozna po polowie tego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!