Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chip 1.6 16v 1.4 16v


Winterfresh24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

Ja również na to patrzyłem. Zadzwoniłem i napisałem do firmy zajmującej się tym. Odpowiedziano mi telefonicznie i w mailu, że jeśli po założeniu i sprawdzeniu na hamowni nie będzie minimum 20 KM więcej w ciągu 10 dni można zwrócić? Co wy na to koledzy? To chyba poprawia troszkę wiarygodność prawda?

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiem wam ze osobiscie wrzucilem tez to cos do mojej megi 1,6 16v sam nie wuerzylem ze to dziala ale prskeonalo mnie 10 dniowa mozliwosc zwrotu, pojezdzilem 10 dni i powaznie szybciej sie zbiera, wyrzucilem na 10 dni pozniej to tak jak pokonuje ta trase codziennie gorki itd, to widzialem ze byl slabszy, powaznie sam nei wiedzialem na jakiej zasadzie to dziala i nie interesuje meni to za bardzo, co do spalania to nie zmienjszylo mocno moze 0,1 l/100 ale nie wiecej, jak cos to zapraszam do przejechania sie moja megi ;]

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi

<piwko>

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do historii z życia wziętych to słyszałem o następującej akcji. Nie wiem dokładnie gdzie to miało miejsce, może ktoś zorientowany sprostuje nieścisłości.

 

Gość oddał WV Passtucha tunerom płacąc kasę rzędu 10 - 20k za graty i zestrojenie. Tunerzy oprócz tego, że doprowadzili komorę silnika do ładnego stanu wizualnego nie włożyli pod maskę nic z rzeczy na które wystawili faktury. Człowiek był bardzo zadowolony z tego, że jego 1,9 TDi (?) legitymował się mocą 300 koni, dopuki samochodem nie przejechał się jego znajomy, który stwierdził, że to auto nie ma takiej mocy. Sprawa zakończyła się w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Chip box zakończony dwoma kablami na szybkozłączki.Niezła ściema.I ten przyrost mocy w benzyniaku bez turbo.No i ta cena.W v-techu chip box kosztuje 5 razy tyle i nie daje takiego przyrostu mocy i momentu obr.(benzyna bez turbo).Ja bym tego nie kupił.

 

Dodano: 16 lut 2013 - 22:29

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :D

 

300 KM? Ja pierdzielę.160? To calkiem przyzwoita moc.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!