Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelnienie drzwi


janksz

Rekomendowane odpowiedzi

wyeliminuj szpary miedzy drzwiami a reszta poszycia auta :mrgreen: wtedy nie bedzie sie tam dostawal strumien powietrza oplywajacego auto. jak jedziesz to rozcinasz powietrze. to sie dookola auta spreza i wciska w kazda szczeline. z przodu szczeliny jest spore cisnienie, z tylu jest niskie, przez efekt zasysania, przez to powietrze z przodu dodatkow zostaje zasysane w okolice progow auta pod drzwiami. jedyna rada byloby wstawienie takich samych uszczelek jak sa wokol okien, ktore eliminowaly by szpary.

 

niestety tak dziala fizyka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorku.....tyle to i ja wiem. :mrgreen:

Napisz mi tylko jak praktycznie to wyeliminować.

Nie wiem czy jest to dolegliwość tylko mojej Meganki, czy też z usterką tą spotkali sie inni Koledzy i wymyślili już jakiś sposób na pozbycie sie jej.

Rozpatrze każdy pomysł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musicie kogoś poprosić coby po zamknięciu drzwi okleił was taśmą np. pakunkową ;-)

 

A tak poważnie to nie tylko w megankach tak jest - ot nie da się zrobić superszczelnego auta. Dobrze, że do środka to nie leci. A jak zaczniecie dodawać jakieś uszczelki dodatkowe to mogą być problemy z zamykaniem drzwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zgadzam sie :mrgreen:

 

i tez sadze ze auto jest do jezdzenia, tyle ze mam czarny lakier i jak go juz wypucuje, wymasuje, wypieszcze i kazda szpareczke wytre husteczkami... (nie pytajcie ;P) to chcialbym zeby taki zostal jak najdluzej. oj wtedy to dopiero dumny jestem jak jade przez miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... wszyscy lubicie czysciutkie i lśniące auta, denerwuje Was każda plamka, nawet ta w najdalszym zakamarku, i co z tego?

Czy naprawde nikt z Was nie pokusił sie, aby sprawe brudzenia gornej części progów jakoś załatwić?

Przeciez od samego pisania jakimi to jestesmy estetami auto czyste nie bedzie.

Może by tak ogłosić jakies zawody, kto pierwszy wynajdzie skuteczny pomysł na usuniecie tej dolegliwości? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!