Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Grupowy programu MaxiEcu- Renault


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o dokonywaniu wpłat.

A co do nastęnej takiej "akcji" to się organizujcie koledzy i możecie spróbowć coś zdziałać. :idea:

Aha i proszę dajcie znać (kto zamówił)czy wszystko jest OK.

Edytowane przez macabra80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebulerbin

Do mnie też wczoraj doszło, ale jeszcze nei instalowałem bo mi lapek padł... Ale wierzę, ze wszystko będzie miodzio. Macabra80 dzięki za ogarnięcie tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dokonywaniu wpłat.

A co do nastęnej takiej "akcji" to się organizujcie koledzy i możecie spróbowć coś zdziałać. :o

Aha i proszę dajcie znać (kto zamówił)czy wszystko jest OK.

Może zorganizujesz druga akcje ( masz już kontakt i wiesz co i jak )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja zamówiłem pełną wersję, do mnie doszło i mam zastrzeżenia. Niestety pełna wersja nie jest pełną wersją - nie obsługuje samochodów (volkswagen, skoda, audi) macabra80 można coś z tym zrobić? Dodatkowo kupiłem polecany interfejs z bluetooth i mam z nim problem - brak komunikacji - ale to jeszcze będę wyjaśniał ze sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pełna wersja nie jest pełną wersją - nie obsługuje samochodów (volkswagen, skoda, audi)

no chyba raczej nic tu nie zwojujemy, w opsisie programu na stronie mari.pl jest jasno opisane jakie marki obejmuje wersja full programu MaxiEcu mogłeś zajrzeć i poczytać. dla VW, Skoda itp to VAG (o ile się nie myle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się wtrącać...Słuchajcie no to oprogramowanie ma być namiastką dobrych programów do aut gdzie fejsy i programy są drogie, nawet chińszczyzna typu clip, lexia itd. Jak chcesz normalny program do renault to masz clip a jak chcesz do grupy vag to kupujesz vcds. Mimo wszystko do odczytania na szybko prostych błędów bym rozszerzył swoją wersję renault na pozostałe marki które program obsługuje. Może ktoś chce w przystępnej cenie pozbyć się licencji na pozostałe auta? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebulerbin

Ja dzisiaj po raz pierwszy probowałem połączyć program z autem, ale po podłączeniu kabla i włączeniu progrmau wyskakujeza każdymrazem "Nie odnaleziono układuELM 327". Ktoś wie co z tym zrobić? Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!