Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane II grandtour 1,9 dCi FAP (130KM) - warto??


k.com

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

 

chcemy (musimy) z mezem zmienic samochod. dotychczas mielismy fiata Brave z 99 roku. chcielismy jeszcze pojezdzic nim ok. rok, lecz... brava nie przezyla malej kolizji :?: jest dosc zbity i stwierzilismy, ze nie oplaca nam sie go klepac (tym bardziej, ze w najblizszym czasie tak i tak zmienilibysmy go na cos nowszego).

 

na oku mamy megane grandtour

 

 

pojawil sie jednak jeden problem. patrzac na klape jest zauwazalna roznica pomiedzy odlegloscia klapy od swiatel. w lewej strony jest ok2 mm wieksza szpara i tylni re

flektor jest tez minimalnie glebiej osadzony (na pierwszy rzut oka jest to niezauwazalne, ale jak sie dokladnie przypatrzec to widac roznice). wlasciciel salonu gwarantuje, ze samochod jest bezwypadkowy i zgadza sie na zapisanie tej klauzuli w umowie. ja jednak mam obawy.

 

poszlismy wiec do ADAC (mieszkamy w niemczech). spawdzenie samochodu kosztuje od 300-600euro. to naszym zdaniem za duzo. rzeczoznawca w ADAC powiedzial, ze w zaleznosci od marki samochodu zdarzaja sie juz fabryczne niedoskonalosci. powiedzial tez, je jesli wlasciciel salonu gwarantuje bezwypadkowosc, to nie mamy miec obaw.

czy wasze meganki maja tez takie roznice w klapie?? czy moze to byc blad fabryczny??

 

samochod baardzo zadbany, przebieg 38 tys km. kupe bajerow, nawet nie chce mi sie ich wszystkich wymieniac.

post-7883-1206023384_thumb.jpg

post-1-1206023384_thumb.jpg

post-1-1206023385_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko - nie ma sie co przejmowac jakims drobnymi niedoskonalosciami - wazne, zeby nie bylo po dzwonie i podloga byla cala. Drobne kolizje przeciez sie zdarzaja np. ktos nam delikatnie w D wjedzie w korku itp.

Z tego co wiem w Niemczech kupujac uzywca dostajesz pol roku gwarancji - raczej nie moga sobie pozwolic na jakies przekrety. Po za tym obowiazkowo sprawdzic auto w Reno i nie bedziesz miec zadnych watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!