Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

XBOX ONE czy PS4


HanSolo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

Sprzedałem moją PS3 i chcę kupić coś nowego.

Ja się skłaniam ku PS4 bo tam tylko gra The Last Of Us jest/będzie ale chcę aby dzieci też coś z życia miały - czyli Kinect.

Czy na PS4 kamera ma jakiś sens do grania?

Ktoś pomoże w wyborze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że musisz kierować się przede wszystkim właśnie biblioteką gier i tym co Cię, czy Twoje dzieci, interesuje. Na soniaka jest właśnie sporo gier exclusive, które akurat mnie w większości i tak nie urzekają. PS4 jest delikatnie lepsze wydajnościowo od XONE, ale normalny zjadacz chleba i tak tego nie zauważy ;) Obie konsole powalają streamować obraz na komputer w lokalnej sieci, co ja uważam za dużą zaletę. Mogę sobie pograć nie blokując drugiej osobie telewizora. W kwestii XONE to nie wiem czy dzisiaj nie warto już poczekać w okolice końca roku, gdzie ponoć Microsoft chce już sprzedawać nową konsolę Project Scorpio, ale z drugiej strony gry wychodzące na Scorpio mają działać też na One.

Ja osobiście posiadam X360 i XONE, ale mam wrażenie, że odpowiedź na pytanie czy XONE czy PS4 jest bardzo trudna. Wybrałem konsolę Microsoftu bo po prostu jest trochę tańsza i miałem jeszcze na kilka dobrych miesięcy abonament Live Gold z 360, a że jestem fanem Diablo i wszelkich gier wyścigowych to oferta Microsoftu, szczególnie wszystkie Forzy, w zupełności mi wystarcza. Kinect szału nie robi, bo o to pytasz, choć dzieciom może się spodobać. Miałem do X360 kinecta, kupiłem używkę i dość szybko sprzedałem, razem zresztą z grami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!