Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RELIGA podwyższa nam OC (od kwietnia)


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam fula nawet w tym roku płaciłem tylko 30% bo za rok z góry dostałem rabat

ale ty jesteś w innym województwie i macie pewnie niższe stawki niż poznań, na początku specjalnie rejestrowałem auto na adres rodziców Opole aby mniej płacić, ale teraz ... chyba w tym roku też wezmę pocztę no i AC w PZU (kontynuuję)

 

a za ten rok płaciłem 420 zł w HDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie nie dość że małopolska to jeszcze na prowincji, stawka niska i poj. 1,6. Rozważ AC,OC,NW+ubezpieczenie domu lub mieszkania w pakiecie. Hestia miała dobre stawki na takie kompleksy. Myśle że do 2000zł znajdziesz. PZU też z resztą posiada takowe. Popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU OC to w ogóle się nie opłaca. W moim przypadku wyszło ok 650-700 zł za rok ze zniżką 60%. ;-)

Tam jest bardzo dobra oferta KR czyli ubezpieczenie od kradzieży.

 

A w reklamowanym AXA ok 1200 zl! ze żniżką 60%.

nie lepiej wypada również Link 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pzu mam AC bo są w razie czego wypłacalni... hehe

link4 dla mnie proponuje 417 zł za samo oc

ale zastanowię się nad opcją pakietu z mieszkaniem no ale

 

temat miał wyrażać nasze zniechęcenie do rządu który obarcza nas coraz to nowszymi pomysłami jak wyciągnąć kasę od kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje ze wariactwo w tym kraju z obciazaniem coraz to wiekszym spoleczenstwa dopiero sie zacznie,kiedy 3/4 mlodych ludzi stad wyjedzie i okaze sie ze niema kto na panstwo zarabiac....w tym roku ponownie liczba mlodych ludzi wyjezdzajacych bedzie ogromna bo w tym roku wyjedzie spora czesc rocznika '85 wiem po sobie i swojej grupie ze studiow....jedynie kilka osob (dokladniej cos pomiedzy 3-5) chce zostac w kraju reszta wyjezdza.Jesli rzeczywiscie tak bedzie ze wiecej mlodych polakow bedzie za granica niz w polsce to ceny benzyny podskocza pewnie do 5 zl,ale to juz nie bedzie wtedy moj problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam w Alianzie, nie mam zadnej znizki wiec place dosc duzo :-) Prawie dwa baki w plecy :-)

 

Co do wyjezdzajacego rocznika '85 to Wy juz konczycie studia? Ehhh. :)

Ale ogolnie sie nie dziwie, ze mlodzi ludzie wyjezdzaja, ogolna presja na to zeby wspaniale zarabiac majac wyzsze wyksztalcenie (konczac zaocznie uczelnie, ktorych jedynym zadaniem jest odciagniecie terminu wojska) jest wysoka a wiekszosc osob tylko mysli, ze cos potrafi zrobic. Szkoda, ze w Polsce nie maja szansy na zdobycie wyksztalcenia i np. wyjechania juz jako pelnowartosciowy pracownik w swoim zawodzie. Kazdemu sie to oplaca. Polska ma podatnika w zawodzie - mlodszego specjaliste - a jak ten doswiadczenia nabierze to wyjzedzjac daje miejsce pracy nowemu pracownikowi :mrgreen: Jestem przewrotny wiem :)

 

Osobiscie ubolewam nad tym, ze Polacy pracuja na duzo nizszych stanowiskach niz w pracowaliby w Polsce (inzynier -> sprzataczka), mieszkaja w norach jak przyjada do Polski z powrotem to se wreszcie kupiom komputer i aparat fotograficzny :/

 

Dobija mnie tez fakt, ze majac w kraju obecnie koniunkture nadal Polska nie moze wyrwac sie z okowow poteznego socjalu dla elektoratu :<

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea słuszna bo winni płacić winni :mrgreen: ale i tym razem pieniądze posłużą załataniu dziury budzetowej. Cokolwiek by nie opowiadali nie uwierzę.

 

Zgadza się... Bo Kaczorki szykują się do podbijania nowych lądów min. Iranu. A na to trzeba pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!