Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Świąteczne forum


Kam1l

Czy chcesz aby na forum pojawiły się świąteczne ozdoby ?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TAK
      23
    • NIE
      12
    • Jest mi to oboj?tne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, na niektórych forach ładuje się mnóstwo choinek, dodatków, padających płatków śniegu itp. Tylko pytanie, czy jest to aż tak bardzo potrzebne?

Jak dobrze pamiętam, to nigdy nie zamieszczałem świątecznych dodatków, były tylko życzenia - zamieszczane 24.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również takie wstawki świąteczne w nagłówkach forum mi się podobają. Ale tylko w nagłówkach. Wsadzenie np. bombki w litrerę "o", dodanie jakiejś choinki tak by to się ładnie komponowało - bardzo mi się takie coś podoba. Tak jak ktoś tu słusznie zauważył dla niektórych z nas pokazuje, że jest to forum "rodzinne", a nie tylko techniczne. Forum zawsze tworzyli i zawsze będą tworzyć LUDZIE, którzy mają swoje uczucia takie, a nie inne. Przepraszam, żę się rozpiszę, ale na zlocie w Spale z tymi ludźmi można się było zżyć, poczuć się jak w jednej wielkiej rodzinie - sam tego na sobie doświadczyłem i te 2 dni były świetne. Tutaj na forum, czasem jest za bardzo sztywno, za bardzo rygorystycznie, za bardzo "wojskowo", a nie sielankowo, rodzinnie, itp. Ale to tylko moje subiektywne odczucia.

Sprawa ankiety, jak widać wynik ankiety nie jest dla nikogo z administracji wyznacznikiem, bo jak widać nic nie zostało zmienione (Krzychu sorry ale ta choinka to wygląda jak byśmy ją dostali z pomocy dla powodzian na Święta - szajska i bez polotu). Ale cóż - rejestrując się na forum każdy zgadza się z regulaminem, w którym jest napisane "1. Członek administracji ma zawsze rację. " (co dla mnie jest śmieszne, bo człowiek jest tylko człowiekiem i KAŻDY popełnia błędy, no ale pominę już to, bo nie będę znów wchodził w tą dyskuję co kiedyś), dlatego Panowie, którym podobają się świąteczne akcenty na forach - włączcie sobie śnieżki na pulpicie i będzie gites ;-) Tutaj jest forum "apolityczne" i "areligijne", tutaj nie przedstawia się ogólno przyjętych poglądów, dlatego nie będzie akcentów Świątecznych, ani żadnych innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie liczy się symbol,jest choinka i życzonka są i jest git.

 

co do rygorów panujących na Megane,to stwierdzam że są rewelacyjne (narazie)-póki co to najbardziej uporządkowane forum na jakim się zarejstrowałem (mowa o forach samochodowych-na innych mnie nie ma :mrgreen:)....

 

prosiaczek: jesteśmy w PL i to PL forum,więc oszczędź sobie niemieckiego języka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!