Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Świąteczne forum


Kam1l

Czy chcesz aby na forum pojawiły się świąteczne ozdoby ?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TAK
      23
    • NIE
      12
    • Jest mi to oboj?tne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pytam dlaczego... dlaczego nie ma ozdób?? jeszcze ktoś pomyśli że jesteśmy muzułmańskie forum :mrgreen:

 

Kto chce ozdoby ?

 

Dodałem ankietę. Pamiętajcie tylko że jeżeli opinia będzie pozytywna to i tak musi się znaleźć osoba z wolnym czasem która wykona zmiany. Jak nie na te święta to chociaż ankieta się przyda na kolejne :-P lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinno pozostać tak jak jest. To forum techniczne. Powinno być apolityczne i neutralne światopoglądowo czyli nie narzucające innym klimatu takich czy innych świąt, obchodzonych przez różne grupy religijne. Teraz świętują Katolicy, za dwa tygodnie Prawosławni, a co z innymi uznanymi wyznaniami i ich świętami :mrgreen: Przez cały rok Admin ma się bawić w kolorowe bzdety i ozdobniki :) Chcesz mieć świąteczny nastrój w święta- wyłącz kompa i świętuj z rodziną, znajomymi. Nie trzeba cukierkowej otoczki na forum by święta przeżyć w podniosłej i miłej atmosferze. Oddałem głos na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, to forum to też grupa ludzi, kolegów, przyjaciół, którzy chcą poczuć i tu święta. To jest forum techniczne, ale jeśli takimi rzeczami będziecie zrażać do siebie ludzi, to odejdą i forum umrze. Powinniście to przemyśleć panowie moderatorzy. Gojgien masz wyrobiony pogląd, ale fakt że jesteś moderatorem nie czyni tego poglądu jedynym słusznym 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam już dość tych wszystkich ozdób świątecznych, które pojawiły się już gdzieniegdzie miesiąc temu. Z każdej strony nas atakują mikołaje, aniołki i choinki, głównie pod postacią zakupów, promocji, wyprzedaży. Chociaż dzięki forum można się od tego oderwać.

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem :mrgreen:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem

Nie, wręcz przeciwnie. A świątecznymi piosenkami puszczanymi co chwila w radio to już .... A nie będe pisał co. Święta Bozego Narodzenia zaczynają sie jak dla mnie wraz z Wigilią, a nie dzień po Wszystkich Świętych. Męczy mnie ta komercjalizacja wszystkiego. Traci to swoją magię.

A nawiązując do ozdób. NIech będzie jak chce większość. Osobiście jak bardzo chcę mieć zimowy nastrój to włączam sobie padający śnieżek na pulpitach i z głowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien masz wyrobiony pogląd, ale fakt że jesteś moderatorem nie czyni tego poglądu jedynym słusznym 8-)

dla tego też ja się nie afiszuję ze swoimi światopoglądami, nie nakazuję komuś oglądać symboli z którymi się identyfikuję, a także nie naruszam niczyich uczuć religijnych. To nie ja optuję za choinkowo mikołajowym nastrojem na forum, a wręcz przeciwnie, staram się gasić takie zapędy, by ktoś nieobchodzący tych świąt nie musiał czuć się skrepowany. To właśnie jest zadaniem moderatora, by było równo i sprawiedliwie, a nie hołubienie jednej grupy ludzi. Przy okazji powiem Ci, że też mam choinkę w domu, kilka drzewek przed domem rozświetlonych a w domu cała parą idą przygotowania do jutrzejszej wigilii. Pomimo to nadal nie zmienię swojego zdania co do upstrzenia forum. Wesołych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to cokolwiek dziwnie, ale dla mnie jest to obojętne. Jak będą ozdoby to będą jak ich nie będzie to nie będzie. Jak będą to znając życie nie będę ich zauważał. Choinkę w domu mam, ubierałem ją razem z krasnalem i z tego się cieszę. W pracy chinkę mam (gdzieś w szafie) i nie mam czasu ani ochoty jej ubierać. Też mam nadzieję że nikogo nie uraziłem :mrgreen: Za to życzenia dla wszystkich jak najbardziej szczere składam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!