Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CK4160 Bluetooth Hands-free for Renault


Rekomendowane odpowiedzi

co do numerow znalazlem takie zestawienie:


Affectation Référence

Twingo II 77 11 421 184

Clio III 77 11 421 182

Modus 77 11 421 423

Mégane II Phase 2 (toutes caisses) 77 11 419 315

Scénic II et Grand Scénic II Phase 2 77 11 419 313

Laguna II Phase 2 77 11 421 183

Espace IV Phase 2 77 11 419 316

Kangoo 77 11 421 424

Trafic 77 11 421 425

Master 77 11 421 426

Véhicule d'occasion avec autoradio PN 77 11 419 311

(véhicule construit avant décembre 2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zestaw nie działa - podobno w okolicy 2005 roku była jakaś zmiana wyświetlaczy i żaden z pojazdów wyprodukowanych przed tym okresem nie będzie współpracował z tym Parrot-em.

 

Jutro kolega sprawdzi w Megane II z 2007 roku, powinno działać bo działa bez problemu w innym Meg II z 2005 r.

 

...właściwie zestaw działa tylko nie komunikuje się z wyświetlaczem więc co za tym idzie nic nie działa - radio oczywiście też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups! <ok> no to niefajnie ze Ci to nie hula :mrgreen:

w sumie to racja - kiedyś przełożyłem z megane II ph2 do laguny II rocznik cos kolo 2004-2005 radio i wyświetlacz nie działał..

 

Zgodnie z tą listą którą wkleiłem parę postów wcześniej do twojego by pasował zapewne 77 11 419 311 .

 

Ja nadal czekam na paczkę - okaże się też jakie będą niespodzianki :P

 

[ Dodano: 2009-02-10, 23:37 ]

W koncu przyszła do mnie wspomniana paczka. 77 11 419 315- jak sie mozna bylo spodziewac hula z megane II ph2.

 

Wrażenia bardzo pozytywne - miałem wczesniej innego parrota, probowalem tez tomtom 720 jako zestaw głosnomówiący i powiem ze do żadnego sie nie umywa. Po pierwsze jak mowili moi rozmówcy testowi bardzo dobra jakość dzwięku, nawet jadąc 90 km mowili ze nie słychać szumu w tle. Maksymalna głosnosc przekracza potrzeby, o dziwo nie sprzęga się przy przesadzonej głośności.. jest dziwny efekt, ale najwyrazniej jakis układ pisk wycina i całkiem nieźle mu to idzie.

Po drugie bardzo dobrze sie nim steruje - wogóle nie jest rozpraszające podczas kierowania szukanie w ksiazce telefonicznej danego rozmówcy.

Trzecia sprawa - sprawdziło sie przypuszczenie co do nowszych modeli nokii z symbianem których nie ma na liscie supportowanych modeli - N95, E65 etc. - oryginalnie nie działa automatyczna synchronizacja kontaktów, ale po instalacji wspomnianego programiku w telefonie wszystko slicznie dziala.

Co do ostatnio wybieranych numerów, nieodebranych etc. spodziewałem się (nie co do symbianów - tam normalka ze nie dziala) że będa zaimportowane te ktore sa na liscie w telefonie - tu niespodzianka - lista jest i dziala ale uwzglednia tylko rozmowy wykonane w aucie - testowałem na noki 6230 - jest na liscie supportowanych. Swoją drogą alert o niskim stanie baterii pojawia sie na wyswietlaczu auta - całkiem miłe :P

Bardzo fajnie działa przełączanie sie miedzy telefonami - no wiadomo ideałem byłoby obsługa dwóch na raz.. ale i tak dziala to calkiem szybko - jak ktos dzwoni na drugi da sie bez kombinowania zmienić tel. podczas rozmowy.

Bardzo ładnie działają opcje typu rozmawiam przez tel, dochodzę do auta, zapalam zapłon i sie samo przełącza na głosniki... i scenariusz w drugą strone tak samo ok.

Jakby sie chcieć bardzo przyczepić to wadą jest to że radio jest wyciszane od razu po wejsciu w menu telefonu - mogłoby sie wyciszać dopiero przy próbie połączenia, a nie już przy grzebaniu w książce telefonicznej :P

Uprzedzając pytania niektórych mp3 z tel nie da sie puścić przez ten zestaw na głosniki samochodowe- jedynie dzwonki gdy się ktoś do nas dobija grają w głośnikach.

No niektorzy co bardziej zaczepni sie pewnie czepią ze brak napisów po polsku.. no ale coz :P na co to komu tak na prawde - imiona i nazwiska są po polsku ;)

 

Jedym słowem - za 100 euro które za to dałem z przesyłką jestem mega zadowolony! ;)

 

Żeby nie być stronniczym - nie wykluczam ze więcej mankamentów wyjdzie w dłuższym użytkowaniu - na razie ostro testowałem jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!