Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Renatki:)


GrandMagic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie:) planuje zmienić mojego wysluzonego citroenika i zastanawiam sie nad renatką. jest tylko problem w tym, ze nigdy nie miałem stycznosci z tym autkiem i prosiłbym Was o pomoc:) Sprawa dotyczy tego, ze byłbym ciekawy czy waszym zdaniem tak do 8 tys. mozna kupic cos w miare sprawnego z meganek? nie chodzi mi o full wypas czy idealny stan(licze sie z tym, ze cos trzeba bedzie zrobic) chcialbym sie dowiedziec jakie waszym zdaniem są wady i zalety meganek. jak wyglada sprawa z naprawami i czesciami zamiennymi do tego autka? jesli mozecie to podajcie przyblizone kwoty wymian jakie przeprowadziliscie:) i najwazniejsze czy meganki tego modelu i roczników sa awaryjne i na co zwrocic najlepiej uwage przy zakupie:) Bardzo bym Prosił o ocene też tych autek do których są linki poniżej:) Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi:)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7500923

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6566459

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6463689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do twoich pytań: ja moją kupiłem w podobnej cenie jaką ty chcesz przeznaczyć i ma fajny wypasik, za tą cenę tak wyposażonego autka innej marki porównywalnej ciężko dostać.co do cen,poszukaj troszkę na forum,znajdziesz wszystkie ceny

 

ad.1 ciężko powiedzieć bo fotki nie wyraźne,skoro serwisowany w aso to można to sprawdzić teoretycznie,są aluski w porównaniu z pozostałymi

ad2. totalny golas,u mnie nie miałby szans,lepiej dołozyć i coś więcej mieć na wyposażeniu

ad3. chyba najfajniejsza opcja,przebieg w miare możliwy,niby też aso

 

ja bym szukał jednak autka w PL już zarejestrowanego,wiesz co było robione,wymieniane-kontakt bezpośrednio z użytkownikiem...itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W tych rocznikach nigdy nie było 4 poduszek (chyba że puchowe <ok> ), 2 max.

2. Golas, brak obrotomierza, wycieraczki z przodu wysoko stoją, elektryczne szyby z przodu to już plus (chociaż to trochę dziwne). Silnik zdaniem kilku użytkowników za słaby do Meganki.

3. Auto sprowadzone i pierwszy właściciel? Nie ma się do czego przyczepić, pewnie dlatego że odpicowana jest przez komis na nówkę sztukę.

 

Czy w tych autach nie ma zagłówków z tyłu czy ja ich nie widzę?

Szału nie ma w tych ofertach, obejrzałbym trójkę, bo cena rozsądna a samochód najmłodszy z tych które zaproponowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze nr 2 ma panel do ustawiania lusterek elektrycznie a lusterka mają możliwość ustawiania manualnego więc coś było zmienione.

Moja (>> klik TUTAJ ) za tydzień się pojawi w dziale sprzedam z ceną 8500 do negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ma dwie małe wgniotki widoczne lub nie na zdjęciach. Czy zadbane to zależy dla kogo. Jak na auto któremu bije w październiku 11 lat to jest ok. A szukając teraz scenica to już widziałem różne wynalazki. Jedno czego jestem pewien a się bardzo liczy to nie wymaga natychmiastowego wkładu finansowego a silnik to żyleta i na bank to auto jeszcze wiele pojeździ bez problemu.

sprzedaje tak jak opisane tylko bez mojego TTI (cb radio) ale całą instalację zostawiam łącznie z anteną. Ale wszystko najwcześniej opisze w środę w dziale sprzedam bo teraz jeszcze sesja <ok> Ale każdy układ w aucie działa (tylko poduszek nie testowałem) ale komputer wykrył więc raczej są :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdzy nie zobaczysz w tym aucie. na masce koło znaczka parę odprysków po kamieniach

pasażer tak. druga to na tyle pod znaczkiem renaulta ale nic takiego.

przyjdzie czas to porobię zdjęcia wszystkiego, ale żal aż mi się rozstawać z autem,

mrozy palił teraz bez problemu, pompa, rozrząd, filtry pozmieniane. Zresztą na wszystko rachunki co robiłem. No ale chęć posiadania sceniolo jest większa. No i tylko diesel nic więcej.

 

Grand szuka w swoim regionie ale chociaż masz porównanie jakie auto może mieć wyposażenie w jakiej cenie. Jak ktoś będzie zainteresowany to może pisać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze autko gicior:) tylko jest mały problem. Silniczek 1.9. diesla bym przetrawił jeszcze chociaz chciałem benzyniaka, ale pojemność mnie zabije. Mam 22 latka i kurcze znizki mi jeszcze sie nie nabijają i nie mam na kogo go zarejestrowac. Więc coś maks. 1.6:) ale dzięki chłopaki za info:) i jakby co to dalej jestem otwarty na oferty:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteśmy ten sam rocznik raczej. No tak koszta ubezpieczenia też są ważne, dlatego u mnie auto zarejestrowane dodatkowo na rodzica co daje mi oc + NW w wysokości 345zł na rok więc dużo nie płacę. Aha moje ubezpieczone do połowy marca a przegląd dopiero w połowie czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!