Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Renatki:)


GrandMagic

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia z warsztatu firmy w której pracuje: Padały ale tylko w pierwszych wersjach i zostało to dość szybko usunięte.

 

Gwoli wyjaśnienia. Mieliśmy, mamy i będziemy mieli flotę Renault. Meganki, Laguny, Mastery a ostatnio doszły nowe Clio i Trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej, a nawet jak komuś padł i teraz sprzedaje autko to musiał ten komp wymienić. Z tego co jest napisane w kilku tematach wynika, że nie jest to takie proste (samo znalezienie odpowiedniego komputera (nie może być pierwszy lepszy) no i jego dostosowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to mit, że padają w megi tych po 1995r.?

Meganka jest produkowana od 1995 roku, więc wcześniejsze nie mogły się psuć, bo ich nie było <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz... ja słyszałem opinię, że przez głupią żarówkę np. komputer wariuje i nie można odpalić auta... co dla mnie jest głupotą i mam nadzieję, że tak nie jest. kurde szczerze to bardzo się napaliłem na megi, ale mam lekkie wątpliwości. a powiedzcie co lepiej kupić? sprowadzony i zarejestrowany czy próbować ściągnąć samemu? i reasumując najlepiej silniczek 1,6 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz... ja słyszałem opinię, że przez głupią żarówkę np. komputer wariuje i nie można odpalić auta... co dla mnie jest głupotą i mam nadzieję, że tak nie jest.

nie słuchaj takich głupot,pierwsze słysze zeby kompy w megankach padały :roll: co jak co ale o takie stwierdzenie mógłbym osądzic włascicieli "bezawaryjnych golfów" haha <ok>

silnik 1.6 8V to bardzo dobra jednostka,osiągi napewno nie powalajace ale jest oszczędna i można troche nia przycisnąć ;-) jest żywotna tyle że trzeba znalezc dobra sztuke nie zajechana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej m1ph1 1.4 8v classic nic ale to nic się z nią nie działo tylko jedyny mankament to słaby silnik miasto ok - trasa porażka

Obecnie mam ph2 1.4 16v (super jednostka nie narzekam na brak mocy ) mam już ją koło 1,5 roku i nic. Teraz kupiłem megane 1.9 dci 130hp i póki co równiez nic.

 

zero problemów następne też będzie megane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrandMagic, ilu użytkowników tyle opinii. U mnie w rodzinie są teraz trzy renówki, jedna ma już 16 lat i nie robi większych problemów. Pozostałe dwie też nie, chociaż już więcej w nich elektroniki. Jak ktoś dba o auto to nie ma się czym przejmować, ale gdy ktoś nic nie robi przy samochodzie przez dwa lata a nagle zaczyna się coś sypać to już może być za późno i wtedy jest okazja żeby narzekać. Meganki mają kilka "ułomności" które się zdarzają czasami, ale na forum już wszystko było opisane i nie są to poważne problemy.

Powodzenia w poszukiwaniach życzę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!