Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem ze wskaznikeim paliwa...


Rekomendowane odpowiedzi

jak w tamecie, gdy kupielm megane wszystko bylo ok tankowalem do pelna i wskaznik pokazywal na full, od pewnego czasu tankuje tylko na 1 stacji BP i pewnego razu po zatankowaniu na maxa zauwazylem ze wskaznik paliwa nie pokazuje full - pokazuje tak pomiedzy 1 a 2 kreska jak by brakowalo ok 7 litrow paliwa. W nablizysz czasie mam zamiar oproznic troche bak moze do 4/5 i zatankowac na innej stacji-moze pomoze. PYTANIE WIECIE DLA CZEGO WSKAZNIK PALIWA NIE POKAZUJE MI FUULa, dodam ze wszystko dziala normalnie wskaznik nie szaleje normalnie opada wraz ze spalanym paliwe.

 

ODPOWIEDZ. W trasie jechalem tak dlugo az zapali sie rezerwa, mimo juz dawno osiagnietego czerwolego pola... . Po zatankowaniu na full, wszystko minelo. Wskaznik paliwa dziala normalnie. Komputer pokaladowy tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

otóż!! zatankowałem! pół baku wczoraj! wskaźnik pokazał tyle i potem zbiegiem czasu jak jechałem może po około 20 min! kreska znajuduje się na czerwonym polu-rezerwa!!!!!!!!!!!

rano jak odpalałem pokazuje normalnie połowie i znowusz w czasie jazdy widze jak wskazówka się obniża!!!!!!!!

 

co jest grane????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

zauważyłem u siebie podobne zjawisko...

otóż wskazówka potrafi zmieniać swoje położenie zarówno na + jak i - nawet o 1,5 podziałki w ciągu jednego dnia !!! Kompletnie nie wiem jak sprawdzić ile mi ta moja Megi spala bo kompa pokładowego brak, a jak widać na wskazania poziomu paliwa nie mam co liczyć.

Czy to taka norma w tych modelach ?? Chwilami mam wrażenie jakby mi paliwo znikało na moich oczach a to niezbyt komfortowe.

Czy coś da się z tym zrobić czy dac sobie spokój i nie walczyć z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!