Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podsufitka


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem zaroweczka ta na podsufitce ktora jest i swieci jak sie dzwi otworzy wpadla mi do srodka dokladnie nie pod podsufitke ty;lko ten plastik co tam jest dla jasnosci otworzylem ta lampeczke wyciaglem caly uklad mocujacy te zaroweczki bo jego sie jeszcze da wyciagnac a zaroweczka wpadla dalej pod ten plastik i nie wiem jak ja z tamtad wyciagnac ma ktos jakis pomysl albo patent??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę roboty z tym będzie, żeby zdjąć podsufitkę to musisz:

-okręcić daszki przeciw słoneczne, uchwyty i nie wiem czy jakieś plastiki ze słupków zdjąć

 

Módl się, żeby nie wpadła Ci w profil np wzmocnienia dachu z przodu, bo będziesz już musiał z nią jeździć do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slysze to ona nigdzie tam nie wpadla tylko jest jeszcze w tej takiej plastikowej obudowie na ta lampeczke ale w takiej jej czesci ze sie ni cholery nie da tam dostac od szyby zaraz i tylko tam lata jak juz pisalem pod podsufitke nie zdarzyla wpasc calej jest w tej lampeczce tylko w czesci do ktorej nie bardzo widze dostep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki podsufitowe sa chyba różne. U mnie trzeba ściągnąć tą klapkę przy lampce i pod nią są dwa torxy. Chodzi o tą klapkę w której niekiedy jest kontrolka ryglowania drzwi. U mnie w klapce nic nie ma, znaczy teraz to zamiast klapki jest panel radia :)

post-3-1175368292_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tą podsufitówką :) - na zdjęciu powyżej lewa - musiałem ją całkiem wyjąć - bo jak jest włożona to świeci cały czas nawet po zamknięciu drzwi - wie ktoś co może być nie tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Lewy: czy Ty masz kluczyk z immo na podczerwien?, bo mi jak zamoknie samochod i rano "odparuje" to immo nie dziala, wydaje mi sie, ze mam jakis wyciek przy antenie ale od spodu. Rozbierales moze tak podsufitke zeby sie dostac pod antene?

Wlasnie bede sie po wakacjach zabieral za rozbieranie podsufitki i nie wiem czy mamy to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lekarstwo na cieknący panel IMO

 

Odkęcić plastik z lampką

Zdemontować antene

na obudowe anteny nałożyć silikon tak aby wyciekł podczas mocowania anteny

Skręcić spowrotem antenke złożyc panel lampki

Wypić piwko i Auto Uleczone

 

Miałem to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!