Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w zakupie megane ph2 1.9 dci/dti


Grzesiek Lca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zastrzeżeń co do tej Meganki. Nawet ładna chociaż sterowanie przy kierownicy by się przydało - szczegół :oops:

Chodzą słuchy że dTi są trwalsze od dCi, jaka w tym prawda nie wiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki nie pojedziesz ze specjalistą lub na geometrię to nie będziesz wiedział czy jest bezwypadkowa czy nie. Chamstwo sprzedających czasami nie zna granic i do końca będzie się trzymał wersji że jest bezwypadkowy nawet gdy tak nie jest. Dlatego taka informację traktuj z dystansem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny bajkopisarz:

-4x elektryczne szyby

-kurtyn to na 99% tam nie ma, od 99 roku były 4 poduszki

-bezwypadkowy a na 7 zdjęciu poduszka kierowcy różni się kolorem.

-nie wierzę w przebieg

-przedni zderzak odstaje po stronie kierowcy

-prawe przednie koło wygląda jakby było cofnięte (duża różnica szczelin między błotnikiem a zderzakiem)

-opłaciło się gościowi zarejestrować i po miesiącu sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to nie pisze,że bezwypadkowa

dopóki w wypadku żadna z osób nie odniosła obrażeń ani nie poniosła smierci, według Kodeksu nazywa sie to zdarzeniem drogowym a nie wypadkiem.

Przeczytałem o tym na jednym forum.Dlatego handlarze bazują na tym i wypisują że auto jest "bezwypadkowe".Musisz szukać auta bezkolizyjnego i najlepiej jak taka formuła znajdzie sie na umowie,wtedy masz grunt,żeby cokolwiek od gościa wymagać w razie stwierdzenia,że auto było bite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie kup sobie najpierw miernik grubości lakieru (30zl) później zacznij jeździć i oglądać auta. Jedź i oglądaj największe syfy jak i te najbardziej zadbane (czytaj drogie). Będziesz miał skale porównawczą pomiędzy nimi, będziesz widział czy to lekko używane nie jest po prostu "wyruchane" - zaniedbane. Bez takiej ogłady wpakujesz się syfa. Ja miałem Felicie. Poczciwe auto co by nie powiedzieć, ale już leciwe i mała przestrzeń jak i brak klimy itp. Przejażdżka jakimkolwiek najgorszym Passatem (97 czy 98rok) powodowała prawie orgazm że jaki to [Cenzura] i w ogóle. A prawda taka że po prostu w pewnej generacji aut to standard, norma i nie ma się czym podniecać a zwracać uwagę należy zupełnie na coś innego. A ty kupując auto musisz wychwycić "to coś innego" żeby nie popłynąć.

 

Na forum wysławiamy się cenzuralnie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek Lca, poważnie za 8 tys?? :shock: :shock: :shock:

To by dało mi wieeeeeeeele do myślenia.

Ze zdjęć nie widać wiele, oprócz tej stodoły z tyłu, w której ta Meganka mogła być doprowadzona do stanu używalności :oops:

silnik dTi to max 98 KM.

Z tyłu nie ma wycieraczki.

Jak masz blisko (piechotą) to można się przejść :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!