Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Glosniki Megane Coupe III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wie ktos moze jakie glosniki wejda pod standardowe maskownice w Megane Coupe III ?

Podejzewam ze 13cm ale jaka glebokosc i czy nie trzeba bedzie przerabiac jak w MII

I jakby ktos mial instrukcje jak sie wyciaga orginalne glosniki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Wiesz że nawet niemam pojęcia jakie wchodzą głośniki, a to jest ciekawe ponieważ też się przymierzam do wymiany głośników bo są kiepskie .... Za ile chcesz sprzedać ten pakiet sportowy i czemu sam go niechcesz ??? a jak ci się ogólnie jeźdźi nową Megi ???

 

Pozdrawiam

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliscie w salonie czy nie beda robic problemów z gwarancją po przerobkach car audio?

Ja planuje zmienic głosniki, wygluszyc drzwi jesli wejdą głosniki 16cm. Jesli niestety nie da sie tam ich wpakowac to wstawiam 13 tki i do bagaznika jakis maly wzmacniacz i subwoofer najlepiej zabudowane po bokach zeby nie zajmowały miejsca za wiele. Pierwsze co uslyszalem w serwisie car audio to ze serwis Renault zawsze widzi jakies problemy i wielu klientow rezygnuje z przerobek bo pozniej Renault wszystkie awarie zwala na przerobki audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nawet się nie zastanawiałem nad gwarancją, dobrze że Iceman007 o tym mówisz ... Ale i tak muszę jechać do salonu bo niewiem do końca jak się dezaktywuje alarm (bo częstko piesek zostaje w aucie i go muszę wyłączyć bo później wyje - oczywiście alarm hehe :mrgreen:)

Więc jak się do nich wybiore to ma do nich kilka pytań ...

A skoro już rozmawiamy to może Panowie się orientują jak to jest z tym czujnikiem deszczu, bo on dla mnie jest ściemą, np. pada czy nie pada a dam na jedną kropelkę to one i tak chodzą, bezsensu co to za czujnik skoro cały czas trzeba operować kropelkami ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wygluszac czy nie wygluszac ?

Powiedzcie mi czy warto wygluszac drzwi ?

Planuje zmiane glosnikow z seryjnych 13 na 16 mocowane do drzwi na dystansach i nie wiem czy dodatkowo wygluszac drzwi ? Doradzcie (wygluszenie jednej pary drzwi max 150 w serwisie car audio(Skalik), mocowanie glosnikow na dystansach 50-70/glosnik)

Dodam ze chce rowniez wrzucic jakis subwoofer aktywny do bagaznika, mialem Blaupunkt ODSB 8000a w mojej MII i bylem bardzo zadowolony <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak wygladaja drzwi od srodka.

Niestety 16cm nie wejdzie <ok>

Takze trzeba wlozyc jakies przyzwoite 13 z dobrymi gwizdkami (ich wogole nie ma, na szczescie sa kabelki) i jakis basik do bagaznika, moze cos takiego:

http://www.allegro.pl/item610799572_jbl_ba...macniaczem.html

 

Nie bede wygluszal bo to nic nie da. Pozatym drzwi sa w miare zamkniete.

post-971-1240042348_thumb.jpg

post-1-1240042348_thumb.jpg

post-1-1240042349_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi sa w miare zamkniete a 13 nie robi az takiego szumu jakby robila 16cm.

Pozatym cala tapicera bedzie chodzic przy mocniejszych basach, zobacz jak cala chdzi pod naciskiem, szczegolnie dolny tylny brzeg tapicerki

z subow upolowalem cos takiego:

http://www.megamedia.pl/skrzynia-basowa-al....php?negocjuj=1

we wtorek jade do Medii i mi to podlacza w sklepie dla proby <ok>

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tapicera tez nie brzeczy i przy 13cm glosniczku nie bedzie bo nie bedzie odpowiednio mocnego basu.

Drzwi sa duze a tapicerka mocowana tylko na okolo kolkami i trzema srubkami i jeszcze jedna w klamce. Az tak nie chce kombinowac i mi wystarczy sama zmiana glosnikow i jakis aktywny sub do bagaznika <ok>

W MII tez tak mialem i bylem bardzo happy about it :mrgreen: tesknie za tamtym brzmieniem :)

 

[ Dodano: 2009-04-21, 08:28 ]

Strasznie mecza mnie te glosniki :/

na stronie renault znalazlem dosyc spory wybor (rozwincie sobie "glosniki"):

 

http://renault.pl/samochody-nowe/samochody...=wmUuI0DCKQA%3D

 

Wczoraj bylem w Renault i koles akurat montowal glosniki w MIII bo byla bez radia, glosniki przyszly juz z zamontowanym dystansem a glosnik byl w niego wklejony, sam dystans z glosnikiem montuje sie na blasze za pomoca nitow, ehhh te Renault.

Myslicie ze zamowione inne z oferty Renault tez tak przychodza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!