Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Glosniki Megane Coupe III


Rekomendowane odpowiedzi

podam w piątek jak dostanę auto i fakturę z dokładnymi danymi-poki co dzis serwis zaproponował mi na dzień dobry zmianę dwukanałowego wzmaka na 4 kan i podpięcie przodu.Zgodziłem się chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrane dzisiaj autko ale fotki dostane w poniedz wiec wrzucę, zestaw gra fajnie koniec końców mam 4 kanałowy wzmacniacz GZTA 4000TX, z przodu system proa (16 cm głośniczki), skrzynia z rockford fosgate prime R1S-410. Na wcześnie na głębszą opinię, posłucham parę godzin w tygodniu to wypowiem sie więcej, na tą chwilę brzmi to wszystko b. obiecująco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak zdecydowales sie na 16" glosniki

napisz prosze jak je wsadzili ?

czy zmieniales na boczkiah osłonki oryginalnych glosnikow z 13" na 16,5" ????

czy wygluszales drzwi ?

 

[ Dodano: 2010-03-14, 23:42 ]

widze ze jednak zdecydowales sie na 16" glosniki

napisz prosze jak je wsadzili ?

czy zmieniales na boczkiah osłonki oryginalnych glosnikow z 13" na 16,5" ????

czy wygluszales drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowali je na mdf a stare razem z osłonką mam wyjęte, czekam na fotki od nich, gra to fajnie

ale

pojawił sie teraz mały kłopot (może duży) ze sterowaniem szybami i lusterkami od strony kierowcy po wysunięciu klawiszy sterujących z gniazda w drzwiach łapię za kabelki i zależnie od tego jak się "wygną" działa lub przestaje działać elektryka w drzwiach. Umawiam się do aso na wizytę wstępną bo nie chciałbym zruinować wygłuszenia w drzwiach kiedy się do tego zabierze ktoś nie w temacie ( mam na myśłi aso niestety)

 

maskowanice na tapicerce są te same co były bo zintegrowane z tapicerą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

Jak sprawdzić, czy działają głośniki wysokotonowe? Właśnie zamówiłem i zamontowali mi w ASO. Tylko nie wiem, w jaki sposób się przekonać, że działają. Będę wdzięczny za wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

hej, mam pytanie do uzytkownikow Megane 3 coupe , czy da sie tak podlaczaczyc nowe glowniki 13 z tweeterami i zwrotnicami :

dobrac sie do glosnikca w drzwiach i zamontowac tam 13 na oryginalnych kablach renault ,tweetery zamontowac w podszybiu i zamontowac zwrotnice gdzies na dole po lewej stronie kierownicy gdzies w niewidocznym miejscu, czy wejdzie tam gdzie ta mala klapka z bezpiecznikami ?

 

Czy lepiej kupic glowniski 2 drozne bez zwrotnic ?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!