Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie mieliście auto przed Megii :) ?


ecolog

Rekomendowane odpowiedzi

no to u mnie było tak:

Maluch rocznik 1993 (klasa sama w sobie i nic tego nie zmieni. Rozebrałem i poskładałem całego co do każdej części).

Mazda 121 zq rocznik 1996 1,25 75KM (inaczej popularna fiesta mk IV) (kopyto to to miało ale ekonomia znikoma i ogólny stan techniczny

A teraz Megane 1 ph 1

Później coś z mini vanów. Najchętniej scenic I ph2 1,9Dti

 

dodano 19-03-2009

tak jak przewidywałem. Nabyty Scenic 1999rok 1,9 Dti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie motoryzacyjna przeszłość to już 15 albo dopiero 15 lat a wyglądało to tak

126p-1979 rok prod

126p-1996

cienki 700-1994

sierra 2,0-1993

126p-1994 tuning mechaniczny 40koników spalanie 11litrów,zerwane przeguby co 2 miechy,popękane kamienie w skrzyni:)

aro10,4

lancer kombi 1,8 diesel-1994

polonez atu 1,4-1997

tico-1997

civic 1,3lpg-1994

vectra 2,0 automat-1993

micra 1,3- 1996

mercedes190 1,9 diesel automat-1990

omega B 2,5 tdsautomat-1996

chewi monte carlo 3,2 automat lpg-1996

fiat brawa 1,4 lpg-1996

passat 1,9 diesel-1996

obecnie megane coupe 1,6

ogólnie nigdy nie trzymałem samochodu dłużej niż rok,megi ma już u mnie 9 miesięcy ale nie zostanie sprzedana,zostaje w rodzinie jako drugi samochód,jest to pierwszy samochód którym żona naprawdę chce jeździć<czerwona>;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meganeI tylko 1 auto- renault 19 1.7benz TXE (MPI) auto bardzo wygodne i b.mało awaryjne- jak na rocznik 1990! no i wyposażenie jak na te czasy-bajka m.in komputer pokładowy z wieloma funkcjami. Auto służy do dziś choć już ząb czasu zaczął je 'nadgryzać' ;-).W końcu 18 lat minęło, auto uzyskało pełnoletność.

Po meganeI chyba kupię clio III, (oczywiście nie nowe tylko używane, ale to zależy od opinii użytkowników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW Golf III TDI 90KM Pink Floyd, podciagniete w Niemczech na jakies 120KM, 4 furtki. Niestety czerwony gokard odjechal gdzies w nieznane pewnej nocy z niedzieli na poniedzialek. Stad przejecie rodzinnej meganki, ktorej mam pewnosc ze nikt mi nie zwine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw miałem myśl <czerwona> Polskiej motoryzacji czyli FSO Polonez 1500 ale już w tym czasie mażyłem o Renault :-P i moje mażenie w 2005r się spełniło i kupiłem 19 ;) a 2007r Megi i od czasu 19 jestem zakochany w marce Renault ;)

post-4905-1221812671_thumb.jpg

post-1-1221812671_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!