Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyściłem górne lusterko <piwko>

Kupiłem ojcu jakiś specyfik do szyb. Niby ma chronić przd zaparowaniem. Przetestuję czy działa na kilku autach. Podobno jedna szyba musi być wolna od tego magicznego płynu. W reno to chyba wystarczy boczne a przednia to jeszcze przemyśle. :)

Ktoś stosował taki wynalazek? Kupiłem coś z K2. Oczywiście wentylacja działa dobrze ale taki bajer warto sprawdzić.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wykręciłem kolektor ssący, i wylałem z niego chyba 1 litr oleju i benzyny(?). Wyczyściłem otwory ssące. Przyczyna wycieku oleju to chyba z osadnika oleju wycieka z otworu na środku gdzie idzie do kolektora ssący. I nie wiem jaki to nr katalogowy tej uszczelki bo jest twardy. A jutro dokręcę głowice i osadnik oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi dostała nowe 4 oponki na lato <piwko> a szykuje się powoli wymiana oleju, a i jeszcze dziś była na myjni, wypucowana jak trza , w końcu weekend, a i jeszcze dziś sprawdziłem jakie ma odejście ze świateł, ( w sumie sprawdzałem też po zakupie ale teraz chciałem zobaczyć czy dalej taka mocna ) obrotomierz kręcił do 6.5 tys obrotów ale to nie było jeszcze odcięcie. Jakiś burak siadł mi na zderzaku więc musiałem troszkę odskoczyć :) , i wczoraj zatankowałem gazu na full :) 31 litrów weszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wreszcie przeszedłem na czas letni, bo zimówki krzyczały na mnie na każdym zakręcie "zmień mnie, zmień mnie!" <piwko>

obraz001.jpg obraz003czc.jpg

 

Auto może niezbyt fotogeniczne, ale na mycie nie starczyło już czasu (byłoby za dużo szczęścia na raz!)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi 2 ma naprawiony czujnik ciśnienia klimatyzacji (utleniony kabel powodował włączanie się i wyłączanie klimy teraz jest ok).

Zatankowana za 120zł i zamówione 2 opony.

 

Megi 1 dostała dwie nowe opony, Megi 2 dostała nowe oprawki żarówek.

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!